• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

Okul Aşıkımızın Önüne Geçti. Okul Kazandı

Konuyu Okuyan Kişiler (0)

CaddeAktif

webmaster.tc
merhaba arkadaşlar okullar açılmadan önce bir kıza aşık olduğumu onunda son zamanlarındaki bakışlarından tavırlarından benden hoşlandığını zannetmiştim. okulların açıldığı gün çıkma teklifi edecektim 10.10.2012 tarihine kısmetmiş. ve önce bir arkadaş araçılığıyla sonra yüz yüze seni sevdiğimi ve direk benimle çıkarmısın dedim. ve bana verdiği cevap:' okul olmasaydı evet' dedi ben beni sevmiyormusun? dedim ve cevabı 'seni gerçekten seviyorum ama biliyorsun okullar açık ve bizim bu 2 sene içinde bir üniversiteye gitmemiz şart' dedi. donup kaldım yani dedim ve 'biz çıkamayız dedi' bende rahatsız ettiğim için özür dilerim dedim ve yanında ayrıldım. gerçekten sevdiğim bir kızı gelleceğiyle oynayacaktım belkide onunla çıkarak. benim yüzümden derslerinde olacaktı.

Tevfik

webmaster.tc
Yanından ayrılmayacaktın kardeşim daha fazla destek olacaksın, sen sevdiğin kişi ile sevgili olduğunda sadece Aşk yaşamayacaksın. Ders çalışacaksın, Üniversiteye hazırlanacaksın ;) Ama böyle yüzüne söylemende taktir edilecek bir olay helal olsun ben 9 yıldır söylemedim, halende söyleyemiyorum :)

CaddeAktif

webmaster.tc
Yanından ayrılmayacaktın kardeşim daha fazla destek olacaksın, sen sevdiğin kişi ile sevgili olduğunda sadece Aşk yaşamayacaksın. Ders çalışacaksın, Üniversiteye hazırlanacaksın ;) Ama böyle yüzüne söylemende taktir edilecek bir olay helal olsun ben 9 yıldır söylemedim, halende söyleyemiyorum :)
neyse dedim artık. aslında bir yerde haklıda ama bilemiyorum. benim yüzümden aşka kapılıp kız derslerinden olsun istemem

Tevfik

webmaster.tc
Sen bu tür konularda işte destek olacaksın, kontrölü sen eline alacaksın. Kendini de fazla kaptırmayacaksın, sade sessiz bir ilişki yaşayacaksın.

Kıza söyle; Sevgilim ol, yanımda ol fakat uzağımda olma. Sınavlara çalışmana veya Üni. hazırlamana hiç bir engel olmam inanabilirsin bana sadece yanımda ol de tamamdır.

Neden böyle birşey söyle diyorum biliyormusun?
-Gemiyi ileride kaçırma diye, yoksa hep İsmail Abi gibi el sallarsın arkasından.

inforesim

webmaster.tc
Valla güzel kardeşim seni üzmiyim ama, Banada benzer yanıtlar olmuştu kız 1 ay sonra başkasıyla çıkmaya başlamıştı :) Yani kızların başdan savma tekniklerinden biridir.

Seni sevmiyorum demezler,

Böyle bir şeye hazır değilim vs. derler insana kafayı yedirirler.

CaddeAktif

webmaster.tc
Sen bu tür konularda işte destek olacaksın, kontrölü sen eline alacaksın. Kendini de fazla kaptırmayacaksın, sade sessiz bir ilişki yaşayacaksın.

Kıza söyle; Sevgilim ol, yanımda ol fakat uzağımda olma. Sınavlara çalışmana veya Üni. hazırlamana hiç bir engel olmam inanabilirsin bana sadece yanımda ol de tamamdır.

Neden böyle birşey söyle diyorum biliyormusun?
-Gemiyi ileride kaçırma diye, yoksa hep İsmail Abi gibi el sallarsın arkasından.
artık iş iş den geçti eyvallah dedim. kızın teklifimi kabul etmediğini duyan başka bir kızda uğur sende hoşlanıyorum dedi. ben hala onu seviyorum dedim o da bana eyvallah dedi

Tevfik

webmaster.tc
Eskiden Yalan Rüzgarı oynardı bu nasıl bi diziydi la derdim hep,
Bu nasıl bi senaryo arkadaş la derdim hep,
La bu nasıl bişey diyorum şimdi :)

CaddeAktif

webmaster.tc
Valla güzel kardeşim seni üzmiyim ama, Banada benzer yanıtlar olmuştu kız 1 ay sonra başkasıyla çıkmaya başlamıştı :) Yani kızların başdan savma tekniklerinden biridir.

Seni sevmiyorum demezler,

Böyle bir şeye hazır değilim vs. derler insana kafayı yedirirler.
en büyük cevap susmaktır. şuana kadar sevdiğim bir o vardı bir annem bir de ablam. hayallarin den onu uzaklaştırmamak için sevgimi yavaş yavaş söndürmeye çalışacağım. ama onun yüzünden bugün ki ingilizce ödevini yapamadım :D

inforesim

webmaster.tc
en büyük cevap susmaktır. şuana kadar sevdiğim bir o vardı bir annem bir de ablam. hayallarin den onu uzaklaştırmamak için sevgimi yavaş yavaş söndürmeye çalışacağım. ama onun yüzünden bugün ki ingilizce ödevini yapamadım :D
Susarsan kendine susarsın, Başka bir etkisi olmaz ki "Reddedilmek" en kötü kısmı, Belki o kızla 1 hafta bir şeyler yaşasan soğuyacaksın ama reddedildiğin için gözünde büyütüyorsun.

Tevfik

webmaster.tc
inforesim, Uğur reddedilmemiş ki :) Kızda seviyormuşta elindeki imkanlardan dolayı olmaz demiş iyice kararttın çocuğun içini :D

CaddeAktif

webmaster.tc
inforesim, Uğur reddedilmemiş ki :) Kızda seviyormuşta elindeki imkanlardan dolayı olmaz demiş iyice kararttın çocuğun içini :D
yok aslında doğruya söğliyor. yani bir yere kadar çıkarız ondan sonra ayrılmamız kötü olur. bu sene çıktık seneye kız direkt ayrlır bu sene sınava gireceğiz diye. kızla bir çıkıp dolaşsak en az 2 saat. kız o 2 saate 150 tane soru çözer üniversite hayalini gerçekleştirir