• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

Okul Projemiz için tema arıyorum

Konuyu Okuyan Kişiler (0)

CaddeAktif

webmaster.tc
arkadaşlar okulda bir proje için site açıyoruz ama tema bulamadım. site açma görevi bende ama 2 kolonlu slaytlı bir tema lazım elinde olan veya bulan var mı?

rapoel

webmaster.tc

Grand College wordpress teması benim görsel yönden tavsiye edebileceğim en temiz temadır. Ayrıca wordpress altyapı ve geliştirilebilirliğini de anlatmama gerek yok sanırım.
INFO
DEMO

alp

webmaster.tc
projeden biraz bahsedeersen ona göre tavsiye verelim .

CaddeAktif

webmaster.tc
zaten ilk denediğim tema ws-okuldu ama bloglama yapmayorsun temada anasayfa olduğu gibi index.php den düzenliyorsun blog şeklinde olsun istiyorum

projeden biraz bahsedeersen ona göre tavsiye verelim .
proje ben yabancı dil sınıfında okuyorum. yurt dışı gezileri projelerine katıldık ve kazandık. inşallah yurt dışına gidip ordaki okullarda öğrencilerde falan kalacağız. aynı şekilde onlarda bize gelecek bu kasımın 15inde öğretmenimiz proje başkanı olduğu için yurt dışına bizden önce tanıtım yapmaya gidecek. projede tanıtımında sitemizde proje hakkında bilgi falan verecek iş de projeyi kazanmış ülkeleri proje ekibini falan tanıtacağız. 2 kolonlu slaytlı olursa iyi olur. ekip arkadaşlarımızı tanıtmak için gerekli olacak. slaylı olursa da çalışmalar hakkında resimler ekleyeceğiz

OnurBelief

webmaster.tc
zaten ilk denediğim tema ws-okuldu ama bloglama yapmayorsun temada anasayfa olduğu gibi index.php den düzenliyorsun blog şeklinde olsun istiyorum

proje ben yabancı dil sınıfında okuyorum. yurt dışı gezileri projelerine katıldık ve kazandık. inşallah yurt dışına gidip ordaki okullarda öğrencilerde falan kalacağız. aynı şekilde onlarda bize gelecek bu kasımın 15inde öğretmenimiz proje başkanı olduğu için yurt dışına bizden önce tanıtım yapmaya gidecek. projede tanıtımında sitemizde proje hakkında bilgi falan verecek iş de projeyi kazanmış ülkeleri proje ekibini falan tanıtacağız. 2 kolonlu slaytlı olursa iyi olur. ekip arkadaşlarımızı tanıtmak için gerekli olacak. slaylı olursa da çalışmalar hakkında resimler ekleyeceğiz
Biz kazanamadık lan !

Arkadaş yarı blog yarı okul teması istiyor yani.