• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

Otomatik Takipçi Sayınızı Arttırın ( ücretsiz )

Konuyu Okuyan Kişiler (0)

fletcher

webmaster.tc
Merhaba arkadaşlar,

Yabancı bir forumda gördüğüm güzel bir paylaşımı sizlere iletmek istedim. Sistem oldukça basit.

Takip edeni takip ederim mantığıyla açılmış siteleri hepimiz biliyoruz.
İşlem bu tip bir site üzerinden dönüyor. Program sayesinde de her şey otomatik halloluyor.

1 - Siteye üye olma
Grow Your Twitter Network - Twitter Followers, Users & Apps Directory | Twiends

2 - Programı indirme
TwiendsROBOT-setup.zip
( ben bu linkten indirdim herhangi bir sorun yaşamadım. yarın bir gün virüs bulaştı mesuliyetini kabul etmem, gayet temiz ben tarattım. )

FREE Twiends Bot Demo Tutorial - Get unlimtied twitter followers - YouTube
programı videoda gösterildiği şekilde kuruyorsunuz ve işleme başlıyorsunuz.
unfollow seçeneğini seçerseniz, takip ettiğiniz kişileri program belirli zaman aralıklarıyla takip listenizden çıkarıyor. Sizi takip edenler yanınıza kar kalıyor yani.

Denediniz mi hocam ? *Bende denemek isterim ama sizin görüşlerinizi almak isterim önce. :)
Denedim hocam indirdim kurdum aynı videodaki gibi önce giriş yaptı tamam sorun yok takipçi sayım 33'tü 37 oldu videodaki gibi bu işlem süresince hiçbirşeye tıklamadan seyrettim 37 olduktan sonra tam 25 dakika sabit aynı sayfada durdu ard arda 3 hata verdi kendi kendine kapandı. Daha sonra tekrar açtım programı açılmadı hatanın caps'ini almadım ama bot.txt gibi bir hata verdi. Yanlış veya farklı bir işlem yapmadım. Zaten şuanda da takipçi sayım 33. Sildim programı :)

fletcher

webmaster.tc
Ben deneyip koydum. Yapamadıysanız bu sizin sorununuzdur. :) 10 takipçiden 200'e çıkardım ve hepsi gerçek takipçi.

Tabi zorla kullanın demiyoruz ama bir işi beceremiyorsanız sorunu kendinizde arayın. :)

Ben deneyip koydum. Yapamadıysanız bu sizin sorununuzdur. :) 10 takipçiden 200'e çıkardım ve hepsi gerçek takipçi.

Tabi zorla kullanın demiyoruz ama bir işi beceremiyorsanız sorunu kendinizde arayın. :)
Hocam açtım programı videoda anlatılanları yaptım. Körcahil değiliz,tamam siz denediniz belki o an programı patlatmamışlardır ama şuan program çalışmıyor. Arkadaşada denettim sorun bendemi diye ondada çalışmadı. Burada kafadan atıp sizin konunuzu baltalayacak kadar boş vakite sahip bir üye değilim. Tamam siz becermişsiniz ancak deneyip başarısız olanlara 'beceriksiz' sıfatını yakıştırmayın lütfen. Ütopic bilgi değil benim yazdıklarım,iyi çalışmalar

hayal@17

webmaster.tc
kestirip atmamak lazım bir kaç kez denemek lazım ben deneyeceğim olmazsa tekrar deneyeceğim. Bu güzel paylaşım için teşekkürler.