• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

Oyun Sitesi için ideal alt yapı ve tasarım ?

Konuyu Okuyan Kişiler (0)

Mamba

webmaster.tc
Merhaba arkadaşlar,

Yakın bir süreçte uzun süredir açmayı düşündüğüm Oyun Sitesi 'ni açmaya karar vermiş bulunmaktayım. Alt yapı olarak Wordpress' mi yoksa farklı bir alt yapı mı kullanayım karar veremiyorum. Bir yandan Wordpress diyorum, ama bir yandan da sıralama da çıktığı yerde sağlam kalabilecek bir alt yapı var mı merak ediyorum.

Wordpress sitesi açmayı düşünürsem hangi tema ideal ve sağlam olur ?
Bir çok tema mevcut, ancak aralarında hakkını verebilen temalar hangileri ?
Şimdiden teşekkürler.

ByAtlantis

webmaster.tc
Merhaba arkadaşlar,

Yakın bir süreçte uzun süredir açmayı düşündüğüm Oyun Sitesi 'ni açmaya karar vermiş bulunmaktayım. Alt yapı olarak Wordpress' mi yoksa farklı bir alt yapı mı kullanayım karar veremiyorum. Bir yandan Wordpress diyorum, ama bir yandan da sıralama da çıktığı yerde sağlam kalabilecek bir alt yapı var mı merak ediyorum.

Wordpress sitesi açmayı düşünürsem hangi tema ideal ve sağlam olur ?
Bir çok tema mevcut, ancak aralarında hakkını verebilen temalar hangileri ?
Şimdiden teşekkürler.
wp her zaman iyidir hem eklentiler bakımından hemde kolay olması bakımından bir script yazdırsan ona göre bot yapılacak botu bırak eklentileridir şudur budur derken :) uzun iş wp de tek şey :D bot ( ücretsiz oyun botları vardı piyasa sanırım) birde senin zevkine uygun bir tema

Omeros

webmaster.tc
Bende son zamanlarda düşünüyordum ve 2 hafta uğraş sonucunda kendi tema ve bot sistemimi Wordpress 'e uyguladım. İncelemek isterseniz imzamda bulunmaktadır. Wordpress her zaman iyidir

Mamba

webmaster.tc
wp her zaman iyidir hem eklentiler bakımından hemde kolay olması bakımından bir script yazdırsan ona göre bot yapılacak botu bırak eklentileridir şudur budur derken :) uzun iş wp de tek şey :D bot ( ücretsiz oyun botları vardı piyasa sanırım) birde senin zevkine uygun bir tema
Peki, Wordpress temaları olarak görsellik ve işlevsellik bakımından önerebileceğiniz tema var mı ?

GamePortal V1. adı altında Ücretsiz bir tema çıktı, bu temayı incelediniz mi ? Nasıl bir temadır ?