• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

Pahalıya Sayfa Satıyorum

Konuyu Okuyan Kişiler (0)

Tevfik

webmaster.tc
Ama neden pahalı?
Satacağım sayfa Soner Sarıkabadayı sayfasıdır.
Soner Sarıkabadayı kendi sayfası fb/srkbdyofficial diye geçiyor.
Benim satacağım sayfa ise fb/SRKBDY diye geçiyor.

40 istiyorum sayfaya, ben ilgilenemiyorum bir ilgilenilse sayfa bence çok aşırı derecede artar. Bu kadar net konuşuyorum, 14K Eva Mendes sayfasını Aras diye bir arkadaşa 120 tl sattım. Şu an sayfası 22K yaklaştı bendeki sayfalarda otolike falan olmaz. Hepsi organiktir ;)

facebook.com/SRKBDY, pm yada mesaja yazabilirsiniz.

seto

webmaster.tc
Hayırlı olsun.Bende de 1 buçuk K facebook sayfası var ama sayfa dinamiği çok iyi değil.Ben liked win ile yapmıştım o kadar takipçiyi acaba ondan dolayı mıdır?

Serhat

webmaster.tc
Genelde Hep Başlıklar Ucuza Bedavaya Beleşe,Sayfa satıyorum olur, sonunda bunuda gördük :D

Tevfik

webmaster.tc
Benim aklımdan ne geçerse onu yazarım :) 1K 7TL ye istiyorlar düşündüğümde daha fazla istemem gerekiyor normalde ama böyle uygun bence yani bana göre uygun bir de uzantısı güzel :)

seto

webmaster.tc
Benim aklımdan ne geçerse onu yazarım :) 1K 7TL ye istiyorlar düşündüğümde daha fazla istemem gerekiyor normalde ama böyle uygun bence yani bana göre uygun bir de uzantısı güzel :)
Katılıyorum hocam sana.
İnternette bu işi yapan kişi sayısı çok ve kim nerde,nasıl yapıyor belli değil.Burada en azından bir satış gerçekleşmesi durumunda alıcı ile satıcı kontak halinde.
(olayın bide bu yanı var:D)
Fiyatlarda GÜZEL!

Tevfik

webmaster.tc
seto, teşekkür ederim anlayışın için, 90 TL ye sonersarikabadayi.net ve facebook.com/SRKBDY sayfasını verebilirim ikisini de ya da ayrı ayrı almak isteyende olabilir :)