• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

Paketlenmiş şişe suları içerken dikkatli olun

Konuyu Okuyan Kişiler (0)

teknomag

webmaster.tc
Arkadaşlar başımdan geçen olayı paylaşmak istedim kalabalık bi ortamda su satan çocuklardan arkadaş su aldı markalı açar açmaz içmeye başladı bi anda olduğu yere yığıldı ne olduğunu anlayamadık; hastanede yemek borusu büyük oranda erimiş teşhisi kondu , testlerde su güneşde uzun süre kaldığından şişe içinde asitlenmeye uğramış

tavsiyem kapalı olan içecekleri parmağınızla veya dilinizle testden sonra tepenize dikiniz başkalarının canı yanmasın.

İyi forumlar,

Yazı Alıntıdır ve tavsiye niteliği taşımaktadır.

NaMLu

webmaster.tc
Kutu içecekleri aldığınız gibi içmeyin. Bardağa dökerek içmeniz sizin için faydalı olacaktır. Çünkü kutunun üstünde neyin olup olmadığını bilemezsiniz. Yanlış hatırlamıyorsam bununla ilgili bir olay olmuştu. Google amcadan ararsanız bulabilirsiniz.

gkbrk

webmaster.tc
Kutu içecekleri aldığınız gibi içmeyin. Bardağa dökerek içmeniz sizin için faydalı olacaktır. Çünkü kutunun üstünde neyin olup olmadığını bilemezsiniz. Yanlış hatırlamıyorsam bununla ilgili bir olay olmuştu. Google amcadan ararsanız bulabilirsiniz.
Bunu ben de hatırlıyorum. Depoların temizliğine hiç dikkat etmiyorlarmış. Umumi tuvaletlerden bile daha kirli oluyormuş :eek:

Serhat

webmaster.tc
Evet çok zararlı, Zaten haberlerdede sıkca cıkıyor.. Plastik şişelerden su içmeyin diye.. Ama malesef pek uymuyoruz..

bombolino

webmaster.tc
Millet kola mola içiyor paso pek su içen görmüyorum, su artık yemek yapmak için kullanılıyor, yakında belki yemeklerde de kola kullanmaya başlarız..

Tevfik

webmaster.tc
İnsanlar açıkcası neyden su içeceğini şaşırdı, musluk suyu kireçli oluyor. Sokakta satılan su asit içeriyor, marketteki suyun son kullanma tarihi geçmiş sanırım en iyisi köyde bir çeşme bulacaksın doğal akan suyu bulacaksın ağzını dayayıp içeceksin :)