• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

Parayı bas arama motorunda görünme

Konuyu Okuyan Kişiler (0)

Ertuğrul

webmaster.tc
Çin'in en büyük arama motoru Baidu'nun para karşılığında isteyenlerin arama sonuçlarını sildiği ortaya çıktı.

Profesyonel bir şekilde gönderilerin silindiği bu yöntem sayesinde basında yer alan negatif haber ve görüşleri ortadan kaldırmanın yolunu açıyor. The Global Times'da yer alan habere göre, bir forum gönderisini sildirmek 150 dolar, yayınlanmış bir haberin silinmesi için 450 dolar. Eğer bu hizmeti bir yıl boyunca sürekli almak istiyorsanız da 30 bin dolar ödüyorsunuz, bu seçenekle şirketinizin aleyhine çıkan bir haber anında siliniyor.

Baidu şirketinin konu hakkında yaptığı açıklamada “Baidu bu işe bulaşan 4 kişiyi kovmuştur. Böyle şeyleri tespit ettiğimizde, o işçileri anında cezalandıracağız” dedi.

Kaynak:Hürriyet

Pardus

webmaster.tc
Kapitalist'in daniskası Çin :) parayla yapamayacağınız şey yok.
Sosyalizmle yönetilen bir ülkede kapitalist bir düzen bulamazsın. Olmaz hayatın olağan akışna ters. Doğru cümle sosyalizmle yönetilen ülkelerde rüşvet verme alma çok yaygın nedeni ise halkın büyük bir kısmının fakir olması devletin zengin olması. Örnek rüşvetin en yüksek oldugu ülkeler Rpmanyai bulgaristan, rusya ve çin bir çoğu sosyalizmden ileri demokrisiye yeni gecmiş ülkeler olmasına rağmen hala rüşvet verme alma büyük oranda devam ediyor.
Saygılar

Ertuğrul

webmaster.tc
El ile Manüple yapıyor diye biliyorum, Bir yerde bir şey okumuştum eğer başka site önemli bir kelimede alakasız veya Kötüleyici şekilde çıkarsa manüple ediyordu o kelimede.
El ile manüple yerine güncellemelerde daha sağlıklı algoritmalar yazsa, el ile uğraşmayacak. Oturup algoritmanın işleyişini izleyecek :)

Carizmatic

New member
Yanlız yandex önceden de vardı hocam :) Sadece kısa süre önce sıcak denizlere inme politikasına geri döndü :)
Valla Yandex'i pek kullanmadığım için ne zaman açıldığına dair bilgim yok sadece heryere reklam koymuş günlük hayatıımda en az 3 kez görüyorum :) Tv,Chrome ve Google sağolsun önüme çıkarıyorlar itinayla :)

inforesim

webmaster.tc
Valla Yandex'i pek kullanmadığım için ne zaman açıldığına dair bilgim yok sadece heryere reklam koymuş günlük hayatıımda en az 3 kez görüyorum :) Tv,Chrome ve Google sağolsun önüme çıkarıyorlar itinayla :)
Yandex o kadar reklam olmasına rağmen günde 250-300 bin ziyaretçisi var diye okumuştum :(

Batuhan

webmaster.tc
Sosyalizmle yönetilen bir ülkede kapitalist bir düzen bulamazsın. Olmaz hayatın olağan akışna ters. Doğru cümle sosyalizmle yönetilen ülkelerde rüşvet verme alma çok yaygın nedeni ise halkın büyük bir kısmının fakir olması devletin zengin olması. Örnek rüşvetin en yüksek oldugu ülkeler Rpmanyai bulgaristan, rusya ve çin bir çoğu sosyalizmden ileri demokrisiye yeni gecmiş ülkeler olmasına rağmen hala rüşvet verme alma büyük oranda devam ediyor.
Saygılar
Sözde sosyalist desek yeridir. 1960lardan sonra Amerika'ya yanaşan da Çin'dir. Dünya ticaretinin en büyük paylarından birine sahip olan da Çin'dir. Rejim olarak sözde sosyalist. Sosyalizm'de bu kadar dışa dönük bir ekonomik sistem yok hocam. Ya da can düşmanına mal satmak yok :)

gkbrk

webmaster.tc
Bunu sizin için yapan şirketler varmış. :D Arama motorunun kendisine sildirmek varken neden garantisiz bir şirkete sildirmek için para vereyim ki?

Seo

webmaster.tc
adamlara bakar mısınız acaba para karşılığı eklemede yapıyor mular:)