• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

PayPal Hakkında Sorunlarım ve Sorularım

Konuyu Okuyan Kişiler (0)

ByonuR

webmaster.tc
Arkadaşlar bir paypal hesabı açtım şimdi kredi kartı numarası felan diyordu onu girmedim kredi kartım olmadığından. Banka kartım var onu girdim hesap karı bölümüne.

• Şimdi herhangi bir yerden hesabıma para yatırılabilirmi ?
  • Birinin bana para yatırabilmesi için hangi adresi vermem lazım?
  • IBAN numarası varmı bu paypal hesabının yoksa onaylattığım banka kartı iban numarasınımı vereceğim? neyi vermem lazım para yatırabilmeleri için?
  • Para çekme işlemini nasıl gerçekleştiriyoruz?

Sorularımı cevaplarsanız sevinirim şimdiden teşekkürler.

sezginex

webmaster.tc
"Şimdi herhangi bir yerden hesabıma para yatırılabilirmi ?" Evet yatırılabilir.
"Birinin bana para yatırabilmesi için hangi adresi vermem lazım?" Giriş yaparkenki e-mail adresini vermen yeterli.
"IBAN numarası varmı bu paypal hesabının yoksa onaylattığım banka kartı iban numarasınımı vereceğim? neyi vermem lazım para yatırabilmeleri için?" Banka kartının değil sadece kredi kartının iban numarasını istiyor diye biliyorum
"Para çekme işlemini nasıl gerçekleştiriyoruz?" Hesabım bölümünden para çekine tıklayarak banka kartına ücretsiz para çekebilirsin.

Fethi

webmaster.tc
Arkadaşlar bir paypal hesabı açtım şimdi kredi kartı numarası felan diyordu onu girmedim kredi kartım olmadığından. Banka kartım var onu girdim hesap karı bölümüne.

• Şimdi herhangi bir yerden hesabıma para yatırılabilirmi ?
  • Birinin bana para yatırabilmesi için hangi adresi vermem lazım?
  • IBAN numarası varmı bu paypal hesabının yoksa onaylattığım banka kartı iban numarasınımı vereceğim? neyi vermem lazım para yatırabilmeleri için?
  • Para çekme işlemini nasıl gerçekleştiriyoruz?

Sorularımı cevaplarsanız sevinirim şimdiden teşekkürler.
sezgin yanıtlamış ama sana tavsiyem paypala fazla para yatırma işleri belli olmuyor hesapları sınırlıyorlar 180 gün boyunca.

inforesim

webmaster.tc
Paypal fazla dayanma, İçinde bir miktar paran olur ve Bir kişiden para gelir, Çalıntı kart vs. mevzusu olursa hesabın kitlenir. Hatta bazı durumlarda tüm yaptığın ödemeler bile geri çekiliyor. Açmak için ise 180 gün süre koyuyorlar.

ByonuR

webmaster.tc
Cevaplarınız için teşekkürler.. Fazla bir para olmayacak zaten en fazla 20$ gibi bir miktar olacak o da gitsede sorun olmaz.