• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

Paypal Ve Bankalar Arası Sorun ve Destek Bölümü

Konuyu Okuyan Kişiler (0)

ByAtlantis

webmaster.tc
Merhaba arkadaşlar elimizden geldikçe Tüm Banka ve Paypal Sorunları bu konu altından yardım talep ederek siz değerli üyelerimize yardım edecez böylece konu fazla açılmadan daha fazla bilgi sahibi olmayı ve sorunları daha çabuk çözecez.

ByonuR

webmaster.tc
Hocam paypal'da "Son faaliyetim - Son 7 gün (01.02.2013-08.02.2013)" ne anlama geliyor?

Mert.BALCİ

webmaster.tc
En çok karşılaştığım ve nedenini çok merak ettiğim sorun?

Paypalda para olmasına rağmen başkasına yollarken para yok diyor ve göndermiyor.

lalaker1

webmaster.tc
Paypal hesabımı belli bir ücrete onaylatmak istiyorum yardım edebilecek var mı?

ROXİ06

webmaster.tc
Paypal hesabımı sanal kart ile onayladım,kartın çekim 750,gönderim 1750,bir tane daha sanal kart tanıtsam limit artarmı?

ROXİ06

webmaster.tc
Tam olarak anlayamadım sorunuzu?
hocam,paypal hesabımı tanımlarken sanal kart kullandım ve bu kartın limiti 750 tl ,öyle olduğu için sadece 750 tl olarak hesabıma pp çekebiliyorum,
sorum=bir tane daha sanal kart alıp tanıtırsam limit çekimim artarmı?

muller

webmaster.tc
hocam,paypal hesabımı tanımlarken sanal kart kullandım ve bu kartın limiti 750 tl ,öyle olduğu için sadece 750 tl olarak hesabıma pp çekebiliyorum,
Anladım. Böyle bir işlem yapmadım ama birden fazla kart ekleme seçeneği olduğuna göre hesabınıza eklediğiniz tüm kartlardan pp çekebilirsiniz diye düşünüyorum.

inforesim

webmaster.tc
Tam bilgim yok bu konuda ama, Duyduğum kadarıyla payu da karttan çekerken taksit de yapabiliyormuşsun :) Haberin olsun.