• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

Payu Ve iPara Hakkında Düşünceleriniz ?

Konuyu Okuyan Kişiler (0)

GüçNet

webmaster.tc
E-ticaret sistemi kuracağız ancak sanal pos konusunda kararsız kaldık. Sizce bankalarlamı anlaşmalıyız yoksa Payu gibi ödeme sistemlerini mi kullanalım. Bu konuda tecrübesi olanlar yardımcı olursa sevinirim. Şimdiden Teşekkürler...

bicoder

webmaster.tc
Bankadan alabiliyorsanız bankadan alın tabi. Bu tür sistemler araya komisyon koyar (ciddi seviyeler de). Çünkü kredi kartından çekilen her ödemede vergi vermek zorunlu diye biliyorum.

GüçNet

webmaster.tc
Bankaların çok prosedürü var ya bir de kolay kolay vermiyorlar diye bilyorum...

BerkeTR

webmaster.tc
o işler zor oluyo bankalar falan bi aralar araştırmıştım ordan biliyorum

gkbrk

webmaster.tc
Ben de paypal diyorum. En kolayı ve en çok tercih edileni ayrıca en güvenlisi

bicoder

webmaster.tc
paypal apide payu gibi mi üstad ?
paypal kredi kartı gibi bir şey, paypala kredi kartını bağlıyorsun ve paypal hesabına para çekiyorsun. Sitene de paypal ödeme koyuyorsun ve paypal dan üyelik açıyorsun. kişi o bakiye ile ödeme yaptığında paypal sana bazı değerleri dönüyor ve hesabına o parayı aktarıyor. bide kesintisi de çok düşük (20 dolara 0,lerde kesinti yapıyor)

+ kişinin bakiyesi yoksa ve sen istersen bakiyeden değil de paypal üzerinden direk kredi kartından çektirebiliyorsun parayı.

gkbrk

webmaster.tc
Ayrıca paypal eklersen paypalı olmayan kişiler de ödeme yapabiliyor.