• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

PHP & Codeigniter & Css & Html & jQuery & Ajax , Tam zamanlı veya Freelance

Konuyu Okuyan Kişiler (0)

jette

webmaster.tc
2007 Den beri bir fiil yazılım ile uğraşıyorum. Bir çok firmaya proje geliştirdim.
Hakim olduğum konular : PHP & Codeigniter & Css & Html5 & jQuery & Ajax

İlk etapta Kayseride tam zamanlı iş aramaktayım.

Freelance olarak dünyanın her yerindeki firma veya arkadaşla çalışabilirim.

Freelance olarak alabileceğim İş türleri
Özel projelerinizi yazabilirim. ( Ön çalışması yapılmış ve projelendirme ayağı bitmiş olmalı . )
Statik Web siteleri
Dinamik Web siteleri (Cms panelleri )
Havuz sistemleri (İçerik havuz sistemleri. Bazı arkadaşların patlamayan bot diye sattıkları alt yapı ve servisleri)
Tasarımların html çevrilmesi. ( html5 , css3 , jQuery , ajax aktarımlarını yapıyorum.)
Codeigniter Eğitimi verebilrim. ( Orta seviye Php bilgisi şarttır. Detaylı anlatım ve Örnek uygulamalı.)
Büyük ölçekli botlarınızı yazabilirim. ( Tahminen 30 :tl ve üzeri tutacak botlar)
Bir siteden diğer siteye Bilgi & Konu & Kategori & Haber & Etiket & Galeri Aktrımları yapabilirim.
Sitelerinizi Bir sunucudan diğer sunucuya sorunsuz ve garantili taşıyabilirim.
Ve aklıma gelmeyen bir çok şey.

Not : Bütün bu işlerin alt limiti 30 :tl ve üzeri işler için geçerlidir. Önce yaptıracağınız işe kendiniz fiyat biçin 30 :tl üzerinde ise benden teklif alınız.
18 Yaş üstü ve kendini bilen insanlarla çalışmak isterim.

Uygulama ve ödeme : İş veya proje detaylı olarak tarafıma bildirildikten sonra. Teklifi hazırlayıp yapılacak işin özetini fiyatla birlikte bildiririm.
Ödeme konusuna gelince. 100 :tl altı İşlerde İşi yapar demosunu sunar ödemeyi alır işi teslim ederim. 100 :tl üzeri işlerde Yarısını alır İşe başlar İlk demoyu en kısa zamanda gösterir işin yapıldığını beyan eder İşi bititirim. Bittikten sonra demoyu sunar ödemenin kalanını alır işi teslim ederim.
İş süresi boyunca devamlı ulaşabileceğim bir telefon numarasını müşteriden kesinlikle isterim. İşim vardı bakamadım ilgilenemedim sen kafana göre yap durumlarını asla kabul etmem ve bundan dolayı çıkacak sorunlardan dolayı mesuliyet almam.

Referansları İlgilenen arkadaşlara pm İle gönderebilirim.

lukens

webmaster.tc
merhaba,

canlı yayın tv ve radyo scripti yazabilirmisiniz panelli olması lazım uygunsa detayları msn den görüşelim.

tutku12

webmaster.tc
Bende Yazdirdigim bir scpritin düzenlenmesini isticem sizden ...o scpritin simdi worldpres temasini yaptirmaya ugrasiyorum ama geri dönüs yaparsaniz size en ince ayrintiisina kadar resimli bir sekilde istediklerimi yazarim ve siz yaparsiniz...demonuzu sunarsiniz bende kontrol ederim ..ardindan ödememi yaparim ... referanslarini almaliyim cünkü eger ilgilenirseniz yani yapmak niyetinde olursaniz size bir scprit tesim edecem birde sözlesme yapmaliyiz ...sende bende ikimizde garantili calisalim olurmu...olumlu yada olumsuz geri dönüsünüzü bekliyorum tesekürler

Merhabalar iş yoğunlugundan calışma arkadaşı arıyoruz özel mesaj attım ilgilenirseniz dönüş yaparsınız saygılar.

RebeL

webmaster.tc
İletişim bilgileri ve referanslarınızı pm alabilirmiyim