• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

PHP işleriniz itina ile yapılır.(Bot yapımı, Sorunların Çözümü)

Konuyu Okuyan Kişiler (0)

saintx

webmaster.tc

Ogün, bilgili, kendini sürekli geliştiren, sorumluluk sahibidir.

Hayırlı işler..
Wordpess film botu yaptırıldı. Elinize sağlık.
Teknoloji haber botu yaptirildi tesekkurler

HTC Desire cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi
Arkadaş bot konusunda baya bilgi Blogspot botu yaptırıldı.
Php script yaptırıldı..

Gerçekten başarılı..
Prestij WP alt yapısında çalışan ödeme ve bilgilendirme sistemini yaptırdım.Harika bir iş başardı temam ogünün yaptığı sistemle resmen canlandı diyebilirim.

Php ve bot işiniz varsa kesinlikle işi ogüne vermelisiniz.İşe ve size olan saygınlığı işin yanında cabası kalıyor.

Tekrar teşekkür ederim abicim , hayırlı kazançlar..
PHP Script yaptırdım.İşinin hakkını layikıyla yerine getiriyor.Teşekkürler Ogün
Arkadaş işinin ustası güzel bir bot hazırladı banada saolsun...
kendimce zor bir bot icin anlasma yaptik . Söyledigi zamanda bot icin calismaya basladi.Malum istedigim bot biraz zor oldugu icin ve zaman siniri oldugundan dolayi botu tamamlayamadi.
Bu konun kötü tarafi ama yasina göre cok efendi saygili gelecek vaat eden genc bir arkadasimiz .
Okadar emegine karsilik bes kurus beklemeden botu bana verdi.
Dedigim gibi istedigim özellikler cok karisik oldugu icin yapamadi botu zaman sorunu olmasaydi eminim onuda yapacakti.
bir adet php işimiz verilip teslim alınmıstır. Arkadaşımız işinin ehli Tavsiye ederim.
dizi botum icin tşkler cok iyi çalısıyor herkese tavsiye ederim
Ogün kardeşimiz sirketimizde de çalışmış güvenilir ve işini bilen bir kardeşimizdir...Başarılarının devamını dilerim.
Arkadaşa msn de sitenin açılışında facebook reklam butonu yapalım dedim. dememle kalmadı team verdim ve yaptı. ben r10 da işini bu kadar çabuk yapan ve ücreti 2. plana koyan birisini görmedim. Teşekkur ederim
Bir adet bot alınmıştır. Başarılı bir arkadaş.
Çoooooooooook profesyonel calısıo arkadaşımla çalıştım herkeze tavsiye ederim .
Arkadaşa bot yaptırılmıştır. Hızlı ve ilgili bir arkadaş. Teşekkürler.
Bot yazdırıldı sorunsuz çalısıyor.

Tesekkurler karekter sorunu vardı onuda hallettik tesekkurler.
php ile bir uygulama yazdırıldı. çok teşekkürler
Müzik botu yaptırıldı.Güvenilir ve temiz işçilik
2 tane php işi yaptırdım arkadasa gayet basarılı ve ilgili bir arkadasımız.
Ogüne 3. işimi veriyorum adam php'de o kadar temiz kod yazıyorki ben bile phpden anlamazken editleyebiliyorum ve düzenleyebiliyorum.

Kodlarla boğuşturmadığı ve çok sağlam iş yaptığı için çok teşekkür ediyorum.
Php işiniz varsa gerçekten ogüne bırakın ve arkanıza yaslanın.

Hayırlı işler kardeşim.
Bot yaptırıldı ellerine sağlık gayetr başarılı ve hızlı iş ve ilgilenmeside ayrı bi gğüzel ellerine saglık hocam

Carizmatic

New member
Konunun multi olması webmaster.tc sitesinin üyelerine ekstra bir bilgi vermeyecek hocam. Lütfen diğer webmaster forumlarının linklerini kaldırın! Burası webmaster.tc ve buradaki referanslarınız bizler için yeterlidir. Ayrıca flood yapmazsanız sevinirim. Hayırlı işler.

saintx

webmaster.tc
Konunun multi olması webmaster.tc sitesinin üyelerine ekstra bir bilgi vermeyecek hocam. Lütfen diğer webmaster forumlarının linklerini kaldırın! Burası webmaster.tc ve buradaki referanslarınız bizler için yeterlidir. Ayrıca flood yapmazsanız sevinirim. Hayırlı işler.
kaldırıldı.
Hocam ücret aralığınız nedir? 20-50 şeklinde yazar mısınız PM ile.
mesaj gönderildi.

saintx

webmaster.tc
Arkadaşlar, çoğu zaman konu açtığım forumları tek tek gezemiyorum. Umarım, kusura bakmazsınız. Lütfen, messenger ve ya e-posta yordamı ile iletişime geçin.