• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

Php Kategorisi Kuralları

Konuyu Okuyan Kişiler (0)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ByTRiSLaSiS

webmaster.tc
Bu kurallar sadece PHP kategorisi için geçerlidir. Lütfen Dikkatlice Okuyunuz.

1 -> Öncelikle programcıların birbirlerine saygı çerçevesi içersinde hitab etmesi gerekmektedir.

2 -> Bu kategori altında warez script paylaşımı yasaktır.

3 -> Konu Başlıklarında (Acil Yardım, Help, Çok Acil, Yardım Edin Lütfen) gibi kelimeler yasaktır.

4 -> Php programcıya ihtiyacı olan arkadaşlar, konularınızda programcılara hitab şekline dikkat etmeniz gerekmekte,
çünkü karşınızdaki kişi bir programcı, türkiyede bu ön yargının önüne geçmemiz gerekiyor, bir programcıyla konuşurken karşınızdaki kişiyi sizin işçinizmi gibi görmemelisiniz. Ne demek istediğimi gayet net anladıgınızı umuyorum.

5 -> Script decode edilecektir, şifre kırdırılacaktır gibi başlık açan arkadaşlara yaptırımlar uygulanacaktır.

6 -> Mesajlarınız konuya zarar veriyorsa silinip uyarı verilecektir (Konu Baltalama) herkez özgür bir şekilde istediğini yazabilir..

7 -> Php kategorisinde yardım alıp sonrada konuyu editleyip sorun giderilmiştir halledilmiştir gibi mesaj yazan arkadaşlar sınırlı şekilde uzaklaştırma cezası alacaktır.

8 -> Bir soru sorup ? sonrada cevap gelmeden sorun hallolmuştur gibi cevap yazan arkadaşlar uyarılacaktır, bunu moderatörler değil sizlerde yapabilirsiniz, çünkü google üzerinden gelen arkadaşlar belki faydalanabilir.

10 -> Php kodlarınız PHP bbc tag'i kullanılarak koyulması gerekmekte yazım düzenini tüm üyeler kontrol edip uyarabilir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...