• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

PHP Kaynak Kütüphanesi

Konuyu Okuyan Kişiler (0)

nurulmac11

webmaster.tc
Bu başlıkta php ile ilgili bildiğimiz yazılı/basılı/online kaynakları paylaşsak fena olmaz sanırım. Böylelikle yeni başlayanlara da bir yol oluşturmuş oluruz. Websiteleri de ekleyeceğim ama umarım sorun olmaz. Zaten hiçbiriyle ilgim yok.

w3schools.com
Hafif bir ingilizce ile rahatlıkla anlayabileceğiniz daha çok giriş seviyesinde ve temel konularda dersler mevcut. Tavsiyemdir ayrıca w3schoolsun tüm dersleri giriş için mükemmeldir.

Hakkı Öcal'ın PHP kitabı kitabı da giriş için birebirdir.

Şimdilik Aklıma gelenler bunlar.. İnşallah güzel bir kütüphane oluşur.

VirtualLine

webmaster.tc
Sorun Olursa Burda Kimse Durmaz :) Paylasim i Reklam Olarak Kabul Eden Bir Yonetim Yanlis Bir Yonetim. Ha Kendi Sitene Adam Cekmeye Calisirsan Bu Farkli Bir Durum Ozaman Seni Kimse Istemez :) Yinede Varsayim Olarak Degerlendirmeden Form Kurallarini Incelemek Lazim. Sen Inceledinmi Diye Soracak Olursan Hayir . Incelemedigim Icinde Hic Bir yere Maydonuz Olmadim Ve Yorum Yazmadim. Simdi Yaziyorum Cunki Paylasimda Bulunucam. E Bu Site Adini Yazdim Diyede Banlanacaksam Cok Mutlu Olurum :)

En Guzel Kaynak php.net tercume icin google translate :)

nurulmac11

webmaster.tc
haklısınız paylaşım tadında olduğu sürece engellenmeli zaten. manual candır ama bazen çok kafa karıştırıcı olabiliyor..