• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

PHP Wordpress Filmifullizle Botu

Konuyu Okuyan Kişiler (0)

gkbrk

webmaster.tc
Merhaba arkadaşlar Filmifullizle'ye kodlamış olduğum Wordpress Filmifullizle botu bitti. Özgürce faydalanabilirsiniz :p
Kullanımı:Ana klasöre atın ve siteadresiniz.com/videobotu olarak çalıştırın.
İndir: Ekli dosyayı görüntüle videobotu.zip
Eksik ve hataları bildirin ikinci versiyonda düzeltirim.

zeytin123

webmaster.tc
iyi güzel botta bot sadece videoları cekiyor imd puan konu falan hiç birini cekmiyor :S

mehmetali_53

webmaster.tc
arkadaslar ben botu kurdum cok guzel fakat resımlerı siteme cekmıyor ve ben kullandıgım temanın ımges klosorune degılde baska bıdsoyaya cekmesını ıstıyorum nasıl yapabilirm acaba ??

gkbrk

webmaster.tc
arkadaslar ben botu kurdum cok guzel fakat resımlerı siteme cekmıyor ve ben kullandıgım temanın ımges klosorune degılde baska bıdsoyaya cekmesını ıstıyorum nasıl yapabilirm acaba ??
Botun resim kısmında sorun var çektiği site çok sorun çıkarıyor, yakında en baştan başka bir site için yazacağım.

şahmeran

webmaster.tc
Hocam Gerçekten teşekkürler inş kısa zamanda yayınlarsınız bu yorumu yazmak için foruma üye oldum :) acaba yüzde kaç bitti ? nezamana yayınlarsınız.?

mehmetali_53

webmaster.tc
%70 civarı bitti. 15 tatil bitmeden önce bitirmeyi planlıyorum.
abi eline saglık sabırıszlıkla beklıyoruz bırde bısey sorucam cogu sıtelerde part sıstemı var otomatık tab1 tab2 tab3 gibi filim aralarına ekleme ozelligi olucakmı ? şimdiden elllerine saglık :)