• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

PHP Yardım

Konuyu Okuyan Kişiler (0)

tugayyalinc

webmaster.tc
Aşağıda Verdiğim Linki Blogumda Popup Olarak Açmayı Düşünüyorum Fakat Linke Gidince Bir Button Var ve O Butona Tıklayınca İçeriği Gösteriyor.

Fakat Ben Direk Olarak İçeriği Göstersin İstiyorum..
Bunu Nasıl Yapabilirim..

HTML veya PHP Kodlarından Herhangi Birisi Olabilir..

Yardım Edenlere Şimdiden Teşekkür Ederim..

Anlaşılmayan Bir Yer Varsa Sorun Detaylı Açıklama Yaparım..

inforesim

webmaster.tc
Nerede link vermişsin ? + Düzgün bir başlıkla sorunlarınızı belirtin.

inforesim

webmaster.tc
Ref kontrolü yapıyor olabilirler, PHP sunucu tabalnı bir dildir. Ziyaretçi tarafından olmaz yani. Javascript ile de, Başka site üzerinde kullanamazsın.

tugayyalinc

webmaster.tc
Ref kontrolü yapıyor olabilirler, PHP sunucu tabalnı bir dildir. Ziyaretçi tarafından olmaz yani. Javascript ile de, Başka site üzerinde kullanamazsın.
siz daha iyi bilirsiniz ama "preg_match" gibi birşey kullanamaz mıyız ?

kullanmasını bilmiyorum ama bir zamanlar bir arkadaşa sormuştum ve bu kodla benzer işlemin yapılabileceğini söylemişti..

inforesim

webmaster.tc
siz daha iyi bilirsiniz ama "preg_match" gibi birşey kullanamaz mıyız ?

kullanmasını bilmiyorum ama bir zamanlar bir arkadaşa sormuştum ve bu kodla benzer işlemin yapılabileceğini söylemişti..
preg ile veri parçalarsın, Sen direk 2.sayfaya geçmesini istiyorsun ziyaretçinin.

inforesim

webmaster.tc
butona tıklayınca 2. sayfaya geçmiyor ki :S
aynı sayfadaki veriyi gösteriyor diye biliyorum..
Aynı sayfaya post değeri yolluyor boş olarak. Anca kendi sitene butonu koyarsın, Kendi sitenden post ile boş veri gönderterek direk o resme geçmesini sağlayabilirsin.

PHP:
<form method="POST" action="http://imgtrick.com/viewer3.php?img=images/imgtrick.png&mini=miniimages/imgtrick.png">
<input type="submit" value="Continue to your image"/>

</form>
Buton yazısını düzenle, Continue to your image yerine resmi görmek için tıklayın filan yaz, Action="buraya" da resim adresini yaz.