• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

pizza restorant site arayüz çalışması

Konuyu Okuyan Kişiler (0)

Lineteknoloji

webmaster.tc
Gayet güzel ellerine sağlık. Fakat daha belirgin bir font ve daha küçük bir slider kullanabilirdin bence. Tabi zevkler kişiden kişi'ye değişir.

hiro2012

webmaster.tc
Gayet güzel ellerine sağlık. Fakat daha belirgin bir font ve daha küçük bir slider kullanabilirdin bence. Tabi zevkler kişiden kişi'ye değişir.
öncelikle yorumun için teşekkürler.slider ı büyük kullanmamın nedeni logo kullanmadığım için üste yerleştirdiğim menünün alt kısımdaki içerikle çok yakınlaşmamasını istememdi.tabii enden %100 ama boydan daha küçük de kullanılabilir o da zevk meselesi,sonuç da deneme amaçlı yapılmış bişeydi bu;)

fubia

webmaster.tc
Kendi fikrimi söylemek gerekirse font biraz sıkıntılı. Eğer dekoratif font arıyorsan google fonts işini görür. Nur Pide, Kemalpaşa İzmir kendi sitemde de kullandığım bu fontu önerebilirim. Adı "Romanesco" onun dışında tasarım epey güzel.

hiro2012

webmaster.tc
Kendi fikrimi söylemek gerekirse font biraz sıkıntılı. Eğer dekoratif font arıyorsan google fonts işini görür. Nur Pide, Kemalpaşa İzmir kendi sitemde de kullandığım bu fontu önerebilirim. Adı "Romanesco" onun dışında tasarım epey güzel.
Yorumun ve önerin için teşekkürler.Font benim de içime çok sinmedi aslında.Latin karakterli font elimde yoktu ben de Ps deki "Informal Roman" fontunu kullandım.Senin önerdiğin font fena değilmiş tasarıma uyar gibi deniyecem.Bu arada Nur Pide sitende oldukça güzelmiş...

fubia

webmaster.tc
Yorumun ve önerin için teşekkürler.Font benim de içime çok sinmedi aslında.Latin karakterli font elimde yoktu ben de Ps deki "Informal Roman" fontunu kullandım.Senin önerdiğin font fena değilmiş tasarıma uyar gibi deniyecem.Bu arada Nur Pide sitende oldukça güzelmiş...
Teşekkür ederim. Google fonts'da font ararken, sol tarafta Script: kısmından Latin Extended ibaresini seçersen Türkçe karakter destekleyen fontları bulabilirsiniz.