• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

PKK'lıların cesetlerini almak için yaylaya çıkan BDP'lilerden haber alınamıyor

Konuyu Okuyan Kişiler (0)

AsmA

webmaster.tc
ŞIRNAK’ın Beytüşşebap İlçesi’ndeki Kato Dağı’nda düzenlenen operasyonda öldürüldüğü belirtilen 7 PKK’lının cesetlerini almak için Laleş Yaylası’na dün akşam saatlerinde giden bir grup BDP’liden haber alınamadığı öne sürüldü.Dağlık bölgeden silah sesleri duyulurken, giden bu grupta bulunanlara cep telefonları ile ulaşılamadığı belirtildi. Bu sabah saatlerinde başka bir grup daha cenazeleri almak için dağa çıktı.

AsmA

webmaster.tc
İsimlerinin faili meçhul cinayet Diye Geçmesini Çok İsterim ama Bence Toplantı Falan Vardır Kendilerine Kayıp Süsü Veriyorlar.

CaddeAktif

webmaster.tc
İsimlerinin faili meçhul cinayet Diye Geçmesini Çok İsterim ama Bence Toplantı Falan Vardır Kendilerine Kayıp Süsü Veriyorlar.
cesetleri bulunduğunda askerlerimizi suçlamasınlar da gerisini koy ver. zaten yapılan devletin gözü önünde de toplantı oluyor. onlar hain ama yinede

AsmA

webmaster.tc
Onlar Dağları İyi Bilir Bir şey Olmaz pkk görüşmeye gitmişlerdir ş....zler.

inforesim

webmaster.tc
Bu tür operasyonlar izin alınarak yapılıyor diye biliyorum. İzin verilmeden birden bombalama yapılsa çok daha fazla başarı oranı artar.

Edit : ensonhaber de haber okumuştum, O habere yorumu da buraya yazmışım :'(

CaddeAktif

webmaster.tc
Bu tür operasyonlar izin alınarak yapılıyor diye biliyorum. İzin verilmeden birden bombalama yapılsa çok daha fazla başarı oranı artar.
evet haklısın adamlar bombalama dan önce haber veriyorlar yok bu dağı yok şu dağı bombalayacağız diye. boş dağa bomba atıyorlar.o yüzden her operasyon da bizim daha çok kaybımız oluyor

proghammer

webmaster.tc
Aynen katılıyorum...

Aslında hazır haber alınamıyorken buldukları yerdew öldürecekler ..................... ne kadar adet nokta sayısı varsa o kadar küfür koyun....

İçim soğumaz ne kadar mermi harcasamda bu hainlere.

CaddeAktif

webmaster.tc
Aynen katılıyorum...

Aslında hazır haber alınamıyorken buldukları yerdew öldürecekler ..................... ne kadar adet nokta sayısı varsa o kadar küfür koyun....

İçim soğumaz ne kadar mermi harcasamda bu hainlere.
ya ben 16 yaşındayım okuyorum ama bir an önce askere gidip şunların köklerini kazımak istiyorum komutan falanmış filanmış takmayacağım komando olarak gideceğim operasyonda en önde gel a..... s....... gel. işkence çektireceksin bunlara

ozi.15

webmaster.tc
İşin kötü tarafı ne biliyor musunuz ? Halkımız ne yaşarsa yaşasın, o kadar vurudumduymaz hale getirildi ki iki gün sonra hiçbir şey olmamış gibi hareket edebiliyor.Allah memleketin her köşesinde bizim için savaşanlara güç kuvvet versin.Amin.

AsmA

webmaster.tc
ya ben 16 yaşındayım okuyorum ama bir an önce askere gidip şunların köklerini kazımak istiyorum komutan falanmış filanmış takmayacağım komando olarak gideceğim operasyonda en önde gel a..... s....... gel. işkence çektireceksin bunlara
İşler Öyle Değil İşte :D Ama İlla Kimseyi Takmak İstemiyorum Diyorsan Jitem Ol :D

bicoder

webmaster.tc
Asker de emir - komuta zinciri vardır, Siz pkk lı grubu tespit etseniz bile merkez vur emri vermeden hareket edemezsiniz.

GsliKahraman

webmaster.tc
O kadar basit değil işte :) Senden daha rütbeliler var..
Her isteyen istediği yere tek başına gidemez :)

XFQ

webmaster.tc
Biz kürtlerle savaşmıyoruz. Aslında israille ingiltereyle fransayla savaşıyoruz. Kürdistan bir oyun. Bizi sadece birbirimize düşürmek ve güzel vatanımızı ele geçirmek için yapılmış bir oyun. Ama ben eminimki bunların sonu acı olacak.