• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

Pr 3 Süper Özellikli Oyun Sitesi Satılık

Konuyu Okuyan Kişiler (0)

AsmA

webmaster.tc
Site adresi : Link
Site için istenen fiyat : 200 Tl ( Arkadaşlar Zaten Script 140 TL Bu Siteden 20 Tl Den 10 Link Satsanız Zaten Parayı Çıkartırsınız.)
Sitenin aylık getirisi: Site Yeni Reklam Yok.
Sitenin açılış tarihi: 22 Temmuzda Domain Reglendi. 07.08 Gibide Script Vs Alındı.
Kategori, sitenin içeriği nedir: Oyun
Günlük hit sayısı, kaynak link: Sayaç YOk
Domainin yaşı ve Pagerank değeri: Pagerank 3
Hosting dahil midir: 3 Ay Dahildir. Hosting Özellikleri Aşşağıdadır.
Banlı olduğu sponsor var mı: Yok
Banlı olduğu arama motoru var mı: Yok
Kullanılan yazılımın lisansı satışa dahil mi: Dahil
Yazılım lisans sonlanma zamanı:Yok
Sitenin satışında herhangi hukuki bir problem var mı, telif hakkı vb..: Yok

----------------
Arkadaşlar Pagerank Değeri 3 Tür. Zaten 20 Tl Den 10 Tane Link Satsanız Parayı Çıkartırsınız.

Satma Nedenim : Tekrardan Üniversiteye Hazırlancam Ve Bilgisayar Başında Fazla Bulunmayı Düşünmüyorum. İlgilenemiyeceğim.

Kategoriler Falan Her Şeyi Dayalı Döşeli Bir Site.

Seo Çalışması Yapılmıştır. Alan Arkadaşa Tekrardan Bir Çalışma Daha Hediye Olarka Yapabilirim.

Ayrıca Arkadaşlar Seo Çalışmalarımdaki Başarılarımı Bilen Bilir Bilmeyenler Konuya Beklerim : Link

Scriptin Satış Linki Süper Özellikleri Vardır. Arkadaş Çok Emek Harcayarak Güzel Bir Script Yazmış. : Tıkla

Hosting 3-4 Ay Dahildir.

Boyut : 600000 MB
Tarfik : 600000 MB

Şuanda Video İzle Kelimesinde 2. Sırada Olan Sitede Yanda 300x250 Boyutunda Reklamı + Footerda Linki Bulunmaktadır. (1 Ay Banner - 2 Ay Link)

İletişim : Seo@asmatr.net Yada Pm

djvedo

webmaster.tc
ucretsız scrıpt nasıl 140 tl oluyor anlamadım bunun gıbı 100 tane kurayım sana bedava getır domaınlerı

CaddeAktif

webmaster.tc
yuh ücretsiz orumcekoyun scripti 140 tl yemi aldın. sen bana bi 5 tl verseydin ben sana tüm güncellenen sürümlerini yeni temalarını yollardım

djvedo

webmaster.tc
ya arkadası kandırıp satmıslar sıtede zaten toplasan 20 oyun yok 30 etıketı gecmez ya bu arkadası kandırmıslar yada bu arkadas kek arıyor