• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

PR 3 Temiz Oyun Sitesinden Link Satışı [ İlk satışlar ]

Konuyu Okuyan Kişiler (0)

Gizemli LORD

webmaster.tc

Backlink inşanızı düşünerek yapın,pişman olmayın.

---------------------------------------------------------------------------------

Site Adresi: Güvenlik kriterleri sebebiyle site adresini isteyenlere Pm ile verebiliyorum.

Site Kategorisi: Flash Oyun

Seo Trustrank Değeri: 2.153

Site Analizi:

14.02.2013 Tarihli Site Analiz Raporu:

Google Pagerank: 3
Google Indexi: 2.840
Google Görsel Indexi: 2.160
Google Backlink: 15
Alexa Dünya Sırası: 601.906
Alexa Ülke Sırası: 5.502
Alexa Backlink: 86
Domain Yaşı: 0 yıl 2 ay
Site Lokasyonu: Amerika

Not:Tüm oyunlar ve resimler kendi sunucumuzda barındırılmaktadır...

--------------------------------------------------------------------------------------------
Açıklama:
Sitemiz,kalıcı,etkili ve doğal seo yöntemleri ile her zaman sistematik olarak güçlendirilmektedir. Nitekim 1 ay 21 gün sonra PR 3 değerini kavuşmuş olması uyguladığımız seo çalışmalarının kalitesini göstermektedir.

Alexa dünya sırası düşürme çalışmaları devam etmektedir.

Sitemizden satılacak link sayısı 5 adettir!! (3 adet kalmıştır )

Ücretlendirme:
Link satışı ücretimiz için aylık isten fiyat 20 TL'dir
3 aylık link satışımız için ise istenen fiyat 50 TL'dir..

(3 aylık almanız önerilir çünkü kısa süreli link alımında Google işin içinde ticari/hileli işler döndüğünü kolay anlayabilmekte ve akabinde sitenize olumsuz yankısı olabilmektedir ...)

(Ücret fazla falan diyebilirsiniz;ama şunu bilin ki PR 3 değerinde bir siteden ucuza link satanlar aşırı fazla link alımı yapıyorlar ve bu da sizin o siteden elde ettiğiniz backlinkin kalitesini düşürüyor.Biz bizden link alan kişilerin bizden elde edecekleri backlinklerin değerini önemli derecede düşürmemek için link alımını sınırlı tutuyoruz. )

ÖDEME:

Misli - Paypal -Ziraat - İşBankası (Yakında Aktif Olacak )

İletisim: 0 535 076 15 99 (Çağrı atmanız yeterlidir size ulaşırım )​

--------------------------------------------------------------------------------------------

---------- Orumcekoyun.com FLOOD engellendi. Yeni yazilan mesaj 07-02-2013 00:09:21 ---------- Önceki mesaj 05-02-2013 18:55:08 ----------

Konumuz günceldir.

Gizemli LORD

webmaster.tc
Günceldir...
----------------------------------------

Temamız da Full lisansa geçilerek Footerdeki tema sahibi arkadaşın linki kaldırılmıştır...

good16

webmaster.tc
Trustrankı nerden ölçtüğünü sorabilir miyim , ben bir siteden ölçmüştüm 9 . bilmem ne çıkmıştı , sonra okuduğum makalelere göre her site kafasına göre bir denge belirliyormuş.

Gizemli LORD

webmaster.tc
1 Adet link satılmıştır. Satılacak sadece 4 adet link yeri kalmıştır.

Şu an ilk ve tek link alan kişi 3 aylık 50 TL link satış kampanyasından faydalanmıştır.
Gerek piyasa durgunluğu gerekse konumun istediğim kadar ilgi görmemesi ile 3 aylık link satış fiyatlarını bir süre için 50 TL'ye indiriyorum ve yetişen alır diyorum...

Ödeme seçenekleri çoğaltılmıştır.

Pm gönderiyorum...