• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

PR4 haber sitesine tanıtım yazısı ve makale alınır

Konuyu Okuyan Kişiler (0)

egursen

webmaster.tc
Merhaba arkadaşlar 3 yıldır yayında olan ve her gün güncellenen yerel haber sitemize makale tanıtım yazıları alıyoruz. Haber sitemizde yerel haberlerin yanı sıra gündemde yeterince yer bulamayan, okunabilecek haberlere de yer veriyoruz. Makaleler haber sitemizin ilgili kategorilerinde haber şeklinde yer alacaktır. Haber formatında reklamdan uzak bir şekilde yazılmış makaleler etkili olacaktır. Makaleleriniz içinde belirlediğiniz anahtar kelimelere ve birkaç linke de yer verebilirsiniz. Sitemiz PR4'tür.

Site Adresi : PM isteyin
Pr Değeri : 4
Alexa : TR 8K Global 470K
Sitedeki haber sayısı 13 bin
Google index sayısı: 76.400
İstenen ücret : 20 Lira (Yazı bize ait olursa + 5TL)
Kabul Etmediğimiz makaleler : Adult, warez ,chat, ilegal siteler,
Makaleler haber tarzında sürekli olarak sitemizde yer alacaktır.

Ciddi olarak düşünenlerin pm yoluyla ulaşmasını rica ediyoruz.

egursen

webmaster.tc
Tanıtım yazısı alışımız devam ediyor. Forumda bizimle iletişime geçen 2. arkadaşın da tanıtım yazısını yayınladık. İhtiyacı olanlar bize ulaşabilir.

avmdevi

webmaster.tc
Tanıtım yazısı alışımız devam ediyor. Forumda bizimle iletişime geçen 2. arkadaşın da tanıtım yazısını yayınladık. İhtiyacı olanlar bize ulaşabilir.
Hocam ticaret puanı verilen bir link var, diğer arkadaşlar bana göndermişti istersen sende gönder oradan pozitif oy vereyim