• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

PR4 Kişisel Blog - Yılbaşı İndirimli Fiyatlar

Konuyu Okuyan Kişiler (0)

İlkay

webmaster.tc
Site Adresi: Kişisel blog
Sitenizin İçeriği: Kişisel blog
Sitenizin Pagerank Değeri: 4
Sitenizin Alexa Değeri:132K
Sitenizin Alexa TR Değeri: 2k
Sitenizin Günlük Tekil Hiti: 500-600
Ödeme Seçenekleri:İşbankası & misli
1 ay: 20TL
3 ay: 50TL
6 ay: 100TL
Fiyatlar son yapabileceğim son fiyattır indirim istemeyiniz.

İlkay

webmaster.tc
Fiyatlar güncelledi 3 aylık 50 tl fiyatı oldukça uygundur acil ödemelerim var bu yüzden acil paraya ihtiyacım var arkadaşlar oldukça hızlı geri dönüş yaparım konu günceldir.

Tevfik

webmaster.tc
Adam sana bir öneride bulunmuş @İlkay bu şekilde sert bir çıkış yapmana gerek yok, zorla al demiyorsun ama 31 mesajından 10 küsür tanesi "konu günceldir" olmuş insanlara biraz daha uygun bir dil ile anlatmanızı rica ediyorum.

İlkay

webmaster.tc
Adam sana bir öneride bulunmuş @İlkay bu şekilde sert bir çıkış yapmana gerek yok, zorla al demiyorsun ama 31 mesajından 10 küsür tanesi "konu günceldir" olmuş insanlara biraz daha uygun bir dil ile anlatmanızı rica ediyorum.
Evet aynen öyle hepsi farklı günlerde yapılmış güncellemeler. Bu fiyatlara alan oluyor elbet. Fakat bütün herkes hit için almıyor. Herneyse benim ne demek istediğimi anlamadınız.

Katılıyorum bu hite bu fiyat çok zor PR 4 diye artırmanın kafası yok
Yoo zor değil yeterince iyi kazanıyorum bu şekilde. İllaki herkes hite bakarak link satın almıyor. Kafa derken ne demeyi kastettiniz ?