• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

pr7 - pr8 -pr9

Konuyu Okuyan Kişiler (0)

HaYaL-ET-06

webmaster.tc
zararı nedir , bir tane bile türk yok yabancı kaynaklı hacklinklerdir. ilk atılımım oldu bu benim. eğer yasal değil ve bu işi yasal yapanların ekmeğine mani oluyorsunuz derseniz başlamadan bitirebilirim. ben kimsenin hakkını yemem. sadece bu işi yapanların nerdeyse hepsinin hacker olduğunu gördüm bende neden sende yapmıyorsun diye kendimi inandırdım ve müşteri aramaya başladım. henüz 1 haftalığım ve bir müşterimde olmadı. 31 yaşımdayım ve işsizim. boş işler yapmaktansa bu işten para kazanmayı tercih ettim. ama görünen o ki her işimde olduğu gibi bu işte başlamadan bitecek.

HaYaL-ET-06 | Zone-H.org
8 bin kusur ve devamıda her zaman olacak bunun. istedim ki keşke hiç 8 bin olmasaydı onları mağdur etmeseydim. yabancıda olsa insan ve mağdur. tekrar soruyorum bu iş yasal değil sen bu işi başlamadan bırak kardeşim diyecek olursanız bende tüm samimiyetimle söz veriyorum eğer yasal değil ve bunca olumsuz hayatın üzerine birde bunun çilesini çekeceksem şu anda bırakırım. ayda 7 bin tl kazandığını bildiğim hacker dostlarım var sadece hacklinkten kazanıyorlar. ben henüz bunun 7 tl sini göremedim. ne diyim bir bilen benim dürüstlüğüm kadar dürüst olurda aydınlatırsa konuyu bende ona gore yoluma ya devam ederim yada buda başlamadan bitti kendine başka iş ara der çekilirim.