• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

PR7 Sitede Ücretsiz Tanıtım Yap

Konuyu Okuyan Kişiler (0)

ayhankaraman

webmaster.tc
Merhaba değerli arkadaşlarım,

Yeni kurmuş olduğumuz pagerank 7 değerine sahip web sitemiz aracılığıyla özgün makalenizi yazın biz yayınlayalım.

Web Sitesi Adresi:

http://windrose.co/

Kayıt Olma Linki:
http://windrose.co/wp-login.php?action=register

Makale yayınlayacak arkadaşların makalesinin özgün ve minimum 150 kelimeden oluşması ayrıca maximum 3 link çıkışının olması gerekmektedir.

NOT: Kurallar çerçevesinde makalesini yayınlamayan arkadaşların içerikleri onaylanmayacaktır ve Özel Mesajlarına cevap verilmeyecektir.

Saygılarımızla...

smart176

webmaster.tc
kardeşim google da siten engelli gözüküyor ayarlar dan botlara açık tut siteni, yoksa index almaz.

sohbettube

webmaster.tc
Sitelerin sadece pagerankını veriyorsunuz. Diğer özelliklerini de yazarsanız sevinirim. Sonuçta emek verip makale hazırlayacağız ve emeklerimizin boşuna gitmesini istemeyiz. Bu arada bedava hizmet verdiğiniz içinde tşk ederiz.

NarKo

webmaster.tc
Hocam bende onu merak ediyorum nasıl oluyor bu, bunun yöntemi nedir gerçekten merak ediyorum, pagerank yükselteme yöntemi var mı
sadece pagerankı 7 belirli yöntemlerle bunu başarabiliyorlar ama sitenin kalitesi sadece pageranktan anlaşılmaz, bir çok yönden araştırılmalı

ayhankaraman

webmaster.tc
Herkes kafasına göre birşey yazmış. Kimi nasıl pr7 almış diyor kimi diğer özelliklerini de yaz diyor kimi açılan site verin diyor. Kimi engelli gözüküyor diyor. :)

Ya arkadaşlar bizi yaptınız acemi. Kendinizi yaptınız profesyonel. Bu kadar yazıp çizeceğinize birinizde teşekkür etsin. Şimdi sitenin değerlerine bakın ondan sonra konuşun. Burada siz webmaster arkadaşlarımıza faydalı olacak bir şeyler paylaşıyoruz. Sömürmeyin faydalanın.

Kampanya bitmiştir artık ücretli satış vardır.