• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

Premium Üyeliklerin Açılması.

Konuyu Okuyan Kişiler (0)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

corpixx

webmaster.tc
Ücretli üyelikler aktif hale getirilecekde admine baskı yapıyorum acil aç diye bakalım.

Dur hatta tekrar arayım bir söyleyim.

Batuhan

webmaster.tc
Forum eğer fark yaratmak için açıldıysa bir şey sunulsun ki verilen paraya değsin.Yoksa onlarca webmaster forumu premium üyelik satıyor :)

Batuhan

webmaster.tc
Hayır hocam ondan demedim.Forumun ilk gününden açılması "bakın biz ücretli üyelik satıyoruz bu forumu da tamamen para kazanmak için açtık" tarzı fikirler oluşturabilir kafalarda ki benim oluşur :)

Ömür

webmaster.tc
Şu an için ücretli üyelik açılması oldukça yersiz olur. Ücretli üyeliklerin açılması için önce sitenin oturması gerekir.

BlaCk

webmaster.tc
Bu tarz olaylara hemen girmeyelim. Biraz kendine gelsin. Tabiki destek amaçlı premium üyelik satışları olacaktır, olmalıdırda. Ama daha çok erken.

ByAtlantis

webmaster.tc
Merhaba Arkadaşlar Premium Üyelikler yani silverlik gold üyelikler açılacaktır hatta onunla ilgili bir takım çalışmalar yapılacaktır.Siz değerli site üyelerimize gerekli açıklamalar yine yapılacaktır.

proghammer

webmaster.tc
Bence önümüzü görelim daha erken derim..

200 civarı bir üye sayısı ile premium üyelik getirilmesi bence çok erken olur..

Yavaştan emin adımlarla ilerleme kaydedilmesi bence daha sağlıklı olur..

flashomer

webmaster.tc
Premium üyelikler milletin gözünü korkutmak yada para kazanmak için istemiyorum,
Ben bir yazılımcı olarak burda satacağım üründen para kazanıyorsam, ürün sattığım her üyemede silver,gold,platin gibi premium üyelik alarak hem müşterimi hemde ekmek yediğim foruma katkıda bulunmak için istiyorum.

Premium üyelikler açılsın köşede dursun, ana sayfada reklam yapamaya gerek yok bazı forumlar gibi premium üyelik alın diye sağa sola banner eklemeye gerek yok bence.

Bu şekilde düşünüyorum bilmiyorum yanlış mı düşünüyorum ?

momenthe

webmaster.tc
Premium üyelikler milletin gözünü korkutmak yada para kazanmak için istemiyorum,
Ben bir yazılımcı olarak burda satacağım üründen para kazanıyorsam, ürün sattığım her üyemede silver,gold,platin gibi premium üyelik alarak hem müşterimi hemde ekmek yediğim foruma katkıda bulunmak için istiyorum.

Premium üyelikler açılsın köşede dursun, ana sayfada reklam yapamaya gerek yok bazı forumlar gibi premium üyelik alın diye sağa sola banner eklemeye gerek yok bence.

Bu şekilde düşünüyorum bilmiyorum yanlış mı düşünüyorum ?
Bu durumda bende destek veriyorum, haklısınız. Fakat öncelikle premium üyeliklerden çok ufak tefek düzenlenmesi gereken ayrıntılar var. Onların çözülmesi taraftarıyım.

art

webmaster.tc
Merhaba,

Premium üyelikler için daha çok erken arkadaşlar, artı olarak üyelikler diğer sitelerden tarafımızca farklı bir yapıya sahip olması gerekmektedir ki bunun için bir çalışma gerçekleştireceğiz.

art

webmaster.tc
Eline sağlık, Gold, silver vs. değilde farklı bir isim ile bunu gerçekleştirmemiz gerekiyor ki, diğer sitelerden bir farkımız daha ortaya çıksın (tabi ki şahsi görüşümdür), bunun ile ilgili fikri olan var ise beyin fırtınası yapabiliriz arkadaşlar :)

Ranklar çok hoş bu arada :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...