• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

Program Download Teması (Bedava Fiyata)

Konuyu Okuyan Kişiler (0)

franqestion

webmaster.tc
gelen tema isteklerinden yoğunluğa göre tema hazırlıyım ve bunu ucuz yoldan satıp sürümden kazanıyım dedim. Uzun lafın kısası

Tema html5 ve css3 kodlaması şeklinde hazırlanmıştır.
Temada eklenti kullandırtmak istemezdim fakat sınavların yoğunluğu yüzünden eklentileri hazır olarak kullandım. bir sonraki düzenlemede eklentisiz olarak hazırlıcam.
Tema dediğim gibi biraz aceleye geldi geceninde olmuş 3 buçuğu valid düzeltmelerini yarın yaparım tema full valid standartlarına uygundur.
Nextpage özelliği desteklemektedir.
Kullanılan programların görsellerini yazıya eklemeden galeri halinde sunabilirsiniz.
Program özellikleri alanı mevcut özel alan olarak girilmektedir.
Haftanın programı ve En sık takip edilen programlar bölümü ve ayrıca tavsiye programlar bölümü mevcuttur
Tema panelinden reklam alanları ve kategori düzenlemeleri rahatça yapabilirsiniz
Geri bildirim alanı ekledim sizler kendi iletişim alanı olarak link verebilirsiniz.
Anket sistemi mevcut

Tema Ücreti: 25 lira

Sadece iş bankası ile çalışmaktayım.

Demo adresi: demo.semihavci.com.tr

AVCwork Destek Sayfasından ödeme bildirimnde bulunabilir aldığınız tema ile ilgili destek almak isterseniz gerekli formu doldurunuz