• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

Proje Destek

Konuyu Okuyan Kişiler (0)

seto

webmaster.tc
Domain tek başına kayda değer para yapmaz ama benim aklımda hep şu vardır.Google üzerinden en hit olan indexleri belirleye bilen,bir arama motoru koyularak kullanıcıların girdikleri kelime karşılığında o kelimenin google'da hit değerini ölçen arama motoru.
Kısacası Google index'lerinin istatisliğini yapmak.
Tabi bu ne kadar doğrucu ve sağlam gerçekleştirile bilir bilmiyorum.

Domain tek başına kayda değer para yapmaz ama benim aklımda hep şu vardır.Google üzerinden en hit olan indexleri belirleye bilen,bir arama motoru koyularak kullanıcıların girdikleri kelime karşılığında o kelimenin google'da hit değerini ölçen arama motoru.
Kısacası Google index'lerinin istatisliğini yapmak.
Tabi bu ne kadar doğrucu ve sağlam gerçekleştirile bilir bilmiyorum.
Daha Önce Pagerank Diye Bişey Duymadınnı

Carizmatic

New member
@zincir webmaster .tk adlı alan adları zaten free olarak dağıtılıyor bu nedenle hiçbir ticaret yapamazsın. Fakat nasıl değerlendiririm diyorsan. Projeleri toplayarak güzel bir destek portalı oluşturabilirsin. Forumfikir için ise yine birçok kanıda farklı fikirlerin buluşabileceği bir forum oluşturabilirsin. Tabi genel bir forum olmasın. Hem genel bir forum hemde .tk hiçbir verim alamazsın.