• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

Projelik Aranma Hacmi Yüksek Domainler!

Konuyu Okuyan Kişiler (0)

Ticaret

webmaster.tc
Merhabalar,

Askerliğim dolayısıyla elimde bulunan Projelik, Keywords ve aranma hacmi yüksek olan domainlerimi elden çıkarıyorum satmazdım ama çok ucuza satmak zorunda kaldım.

Domain 1: Futbolizle.net (Futbol Maç izleme Projeleriniz için ideal keywords domaindir. Aylık Aranma hacmi 400 - 500 K )

Domain 2: Adult Keywords En çok aranan kelimelerin başındadır. Pm ile verilecektir. (Aylık aranma hacmi 1 Milyon)

Domain 3: Cakiltaslari.net ( Bayanların en çok izlediği gençlik dizisidir )

Domain 4: Turkeyportal.net ( Türkiye tanıtım, ve Türkiyenin portal adresi) 100 TL Trend Portal wp scripti lisanslıdır ) İçerisinde 20 adet özgün makale eklidir. 3 gün içerisin de ülke alexa değeri 46 K'ya inmiştir. 3 Aylık hosting ücreti ödendi, hosting koruması, haftalık yedeklemesi vs vardır kaliteli hosting firmasıdır.

+ Yanında 5 adet yüksek arkadaşlı eski tarihli facebook hesapları verilecektir, bir kaçı mobil onaylıdır. + 2-3 adet eski tarihte açılmış organik hitli facebook sayfası verilecektir.

+ 1 Adet domain için 1 aylık makale ve seo hizmeti verilecektir. Askere gidene kadar...

Şöyle hesaplama yapalım, Domainleri geçtim, projelik olmalarını da geçtim, hatta keywords ve aranma hacmi yüksek olmalarını da geçtim.

Futbolizle.net + Adult domain + Cakiltaslari.net + Turkeyportal.net : Domain reg 80 TL

Turkeyportal.net Domain host ve + özel yazılım lisanslı scripti : 130 TL

5 Adet Facebook hesapları tanesi 10 TL'den gidiyor mobil onaylı hesaplar normalde 15 TL'den gidiyor eski tarihli olduğu için ve arkadaş listesi bakımından toplam 50 TL bunları sayalım.

Toplamda bana masrafı 300-400 TL

Bunların hepsini 500 TL'den veriyorum...

Ciddi alıcılar iletişime geçerse sevinirim,
Hayırlı akşamlar.