• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

Projemde Seo Önerileriniz

Konuyu Okuyan Kişiler (0)

ByAkman

webmaster.tc
Merhaba arkadaşlar;

Şiir sitesi projem var seo olarak önerilerinizi almak istedim.

Anasayfada nasıl bir title description ve keyword kullanmalıyım
Şiir detay sayfasında nasıl bir title description ve keyword kullanmalıyım
Şair detay sayfasında nasıl bir title description ve keyword kullanmalıyım

Şimdiden bilgileriniz için teşekkürler

alihanca

webmaster.tc
Aynı detten müzdaribiz :)

Şiir çok geniş bir sektör hocam, yıllanmış siteler var, antoloji, şiirperisi, şiirdefteri vs.
Bunları geçmek şuan için mümkün değil.
Ancak ilk sayfada kendinize yer bulabilirseniz ne ala.
Tüm şiirleri bir arada yayınlayacaksanız şansınız daha da azalır.
Tavsiyem belirli bir alana yönelmeniz.

Yine de siz bilirsiniz tabi :)

inforesim

webmaster.tc
İstedikleriniz, Metatag ayarlarıdır ki bunları yapmak için analiz gerekir. Yani kimsenin yardımcı olacağını sanmıyorum kendiniz analiz etmeniz lazım. + Şiir sektöründe içerik hep aynı olduğu için her şekilde özgün olmayan içerik oluyor. Onun için amatör şiirlere yönelebilirsin (İnternette yayılmamış).

ByAkman

webmaster.tc
Aynı detten müzdaribiz :)

Şiir çok geniş bir sektör hocam, yıllanmış siteler var, antoloji, şiirperisi, şiirdefteri vs.
Bunları geçmek şuan için mümkün değil.
Ancak ilk sayfada kendinize yer bulabilirseniz ne ala.
Tüm şiirleri bir arada yayınlayacaksanız şansınız daha da azalır.
Tavsiyem belirli bir alana yönelmeniz.

Yine de siz bilirsiniz tabi :)
Bu şekilde bir ümitsizlik yersiz bence çünkü iyi bir çalışmayla ilk sayfa hayal değil asla. Diğer siteleri biliyorum ve sistemlerini inceliyorum durmadan çok acemi ve saçma bir kodlaması ve seo şekli var. Yıllanma konusundada pek bir sıkıntı olmayacağını düşünüyorum

İstedikleriniz, Metatag ayarlarıdır ki bunları yapmak için analiz gerekir. Yani kimsenin yardımcı olacağını sanmıyorum kendiniz analiz etmeniz lazım. + Şiir sektöründe içerik hep aynı olduğu için her şekilde özgün olmayan içerik oluyor. Onun için amatör şiirlere yönelebilirsin (İnternette yayılmamış).
Yani kimsenin yardımcı olacağını sanmıyorum biz webmaster yardımlaşma ve paylaşım forumunda değil miyiz ?

+ Şiir sektöründe içerik hep aynı olduğu için her şekilde özgün olmayan içerik oluyor. O zaman bu sitede bilgisi olmadan kopyala yapıştır birçok konu açan kişi var geçmişte yorum istediğim kişi bu şekilde söylememişti.

niko

webmaster.tc
ne bileyim sende yanılıyor olabilirsin ama haklı da olabilirsin. aslında burada herkes herkese yardım oluyor. eğer sana denk gelmişse bilemiyorum