• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

PTC BANNER Reklamı Vermek Isteyenlere Süper Teklif

Konuyu Okuyan Kişiler (0)

ballondor

webmaster.tc
Merhaba arkadaşlar;

Süper bir teklifle karşınızdayım

Hazırlamış olduğum site için clixsense ve probuxta 1 er aylık grid reklamı vermeyi planlıyorum.Sitede bannerlar ve bannerların üzerinde 1 cümlelik bir tanımlama yer alacaktır.
clixsense,neobux,clickfair ve probux dışındaki ptc veya gpt sitelerinden gelir elde etmek isteyen ve ref(alt üye) kazanmak isteyenlerin de banner reklamlarına yer verecegim hemde cok uygun fiyata.

2 Grid reklamlamından aylık 40000 e yakın hit gelmekte ve üyelik bonusu veren sitelerde de sürekli reklamlar yapmaktayım.

sitenin ana sayfa görüntüsü:

PTC siteleri için küçük yatırımlarla başlamayı düşünenler için kaçırılmaz fırsat diye düşünüyorum.

Aynı sitelerinin bannerlerı aynı tarihlerde olmayacaktır sitede kesinlikle.
Banner sayısının kac adet olacagına karar vermedim henüz fakat 20 yi geçirmemeyi düşünüyorum ve banner boyutları da 400*68 şeklinde yapmayı planlıyorum.

Ödemeler paypal ile yapılacaktır ve en geç 2 gün içinde reklamlara başlamayı planlıyorum.

Reklamları verdikten sonra buradan başlangıç ve bitiş tarihlerinide belirtecegim.

İlgilenenlere şimdiden teşekkürler :)
Bol Kazançlar.