• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

PTC nedir? PTC hakkında merak edilenler!

Konuyu Okuyan Kişiler (0)

SeA

webmaster.tc

PTC: Paid to Click

Paid: Ödeyen, ödenmiş, para karşılığı
to click: Tıklamak, tıklatmak

Paid to click anlamından da anlaşılacağı üzere tık başı ücret ödeyen sistemlere verilen genel addır.

Paid to click siteleri ile para kazanmak mümkün müdür?

Evet arkadaşlar PTC siteleri ile hiç para harcamadan paralar kazanabilirsiniz. Ancak genellikle bu ücretler çok düşük ücretlerdir. Yani PTC sistemi ile zengin olunmaz!

PTC siteleri neden durduk yere ödeme yapıyor?

Arkadaşlar kimse kimseye durduk yere ödeme yapmıyor. Aslında PTC siteleri büyük reklam networkleridir. Müşterilerden aldığı reklamları sitesine koyar ve binlerce kişinin tıklamasını sağlar. Yani Aslında Google'ın Adwords olayı ile şirketlerden reklam alıp Adsense olayı ile bizlere reklam yayınlatması gibi düşünebilirsiniz.

Yani PTC firması A şahsından xxxx miktarlara reklam anlaşması yapıyor, 10k tıklama için A şahsından aldığı xxxx miktarın bir kısmını da 10k kişiye dağıtıyor...

PTC sitelerinde neye dikkat etmek gerekir?

PTC sitelerinde en dikkat etmeniz gereken şey şirketin güvenilirliğidir. Eğer PTC olayı ile para kazanmak istiyorsanız katılacağınız firma hakkında yorumları okumalı-Ödeme yaptığı kanıtları gözden geçirmeli ve katılacağınız sitenin SCAM olmamasına dikkat etmelisiniz.

Scam nedir?

Scam site: Ödeme yapmayan, sahtekar dolandırıcı sitelerdir. Scam sitelerin listeleri yabancı forumlarda ve TR forumlarda yayınlanmaktadır, bu işlere girmeden önce Scam listelerini kontrol etmelisiniz.

PTC sitelerinde referans ne anlam taşımaktadır?

PTC siteler daha fazla kişiye ulaşmak için çalışan reklam şirketleridir. Bu nedenle her şirket kendisine göre bir algoritma ile kullanıcılarına ödeme yapar.

PTC sitelerinden daha kolay-daha iyi para kazanmak isterseniz refinizle üye olan kişileri artırmanız gerekmektedir. Refiniz ne kadar çoksa sizde o kadar çok kazanırsınız.

Tavsiye: Sizin için ref-ref sayısı-reflerin yaptıkları son derece önemlidir ancak çalışma yaptığınız siteden ödeme almadan millete önermeyin ki onların da hakkına girmeyin...

Sorularınız olursa konu altından bildiğim kadarıyla cevaplamaya çalışacağım...

Milesrebel

webmaster.tc
Bilgilendirme için tesekkürler bu işle uğraşanına değecek meblayı verecek ptc sitelerine raslamadım :)

proghammer

webmaster.tc
PTC de ben şimdiye kadar tanık olduğum olay şöyle patron cebini doldurur ve sistemi kapatır..

Just been paid dediğimiz olay var ben az önce 91$ çektim para hesabıma yansıdığında dekontunu koyacağım.
Elle tutulur somut deliller daha önemli şu devirde daha önceden çok denedim ama hep dolandırıldım PTC sistemlerinden..

SeA

webmaster.tc
PTC de ben şimdiye kadar tanık olduğum olay şöyle patron cebini doldurur ve sistemi kapatır..

Just been paid dediğimiz olay var ben az önce 91$ çektim para hesabıma yansıdığında dekontunu koyacağım.
Elle tutulur somut deliller daha önemli şu devirde daha önceden çok denedim ama hep dolandırıldım PTC sistemlerinden..
Dekontu ve siteyi pm alabilir miyim hocam? :)

proghammer

webmaster.tc

proghammer

webmaster.tc
Arkadaşlar ödme bugun akşam üzeri geldi...

Aşağıda resmi mevcut..

Just Been paid dediğimiz yatırım ortaklıgından ücret çektim. Yaptıgım yatırımların karşılığı olarak gelir gelmeye devam ediyor..

Dekont:

Proghammer : KAYIT İÇİN TIKLAYINIZ

Referans haricinde bu sisteme üye olamıyorsunuz arkadaşlar..

O yüzden referans linkimi vermek zorundayım üye olacaklarda ancak bu şekilde üye olabilirler..

Referansımdan Üye olacaklara ve de yatırım yapacaklara yardımcı olmaya hazırım..

Doğan

webmaster.tc

Şu just been paid olayına bende girmek istiyorum hocam, görüşelim. :)

proghammer

webmaster.tc
Şu just been paid olayına bende girmek istiyorum hocam, görüşelim. :)
Olur hocam gereken yardımı yaparım..

Dekont ekledim ihtiyacım olduğu için çekim yaptım yoksa yapmayım yatırıma devam ediyorum ben daha güzel gelirler getirmesi için ;)

Çektiğim ücreti de farklı bir yatırım aracına girmek için kullandım.. 4 ay sonunda güzel bir rakam elde edebilmek için bugun yeni bir yatırımda bulundum..

Allah kısmet ederse ödememi aldıgımda onu da paylaşırım sizlerle..

Doğan

webmaster.tc
Olur hocam gereken yardımı yaparım..

Dekont ekledim ihtiyacım olduğu için çekim yaptım yoksa yapmayım yatırıma devam ediyorum ben daha güzel gelirler getirmesi için ;)

Çektiğim ücreti de farklı bir yatırım aracına girmek için kullandım.. 4 ay sonunda güzel bir rakam elde edebilmek için bugun yeni bir yatırımda bulundum..

Allah kısmet ederse ödememi aldıgımda onu da paylaşırım sizlerle..
Bu sistemle 50$ yatırsak.. 1 ayda ne kadar kazandırır hocam ? :rolleyes:

proghammer

webmaster.tc
Bu sistemle 50$ yatırsak.. 1 ayda ne kadar kazandırır hocam ? :rolleyes:
hocam ben 500$ ile girdim günde 10$ veriyor hafta içi %2 olarak hafta sonu da %1.5 verıyor istersen çekersin istersen de her 10$'a yeni bir pozisyon alırsın ve kazancını giderek arttırsın..

Bütçe küçüldükçe zaman uzuyor o yüzden sabırlı olup beklemek ve pozisyon almak daha mantıklı bu sistemde.. 1 ay içinde yada 2 ay içinde köşeyi dönebilir miyim acaba diye bir düşünceye dalmayın hemen çünkü bütçe çok az 50$ için konuşuyorum :)

proghammer

webmaster.tc
paypal Just been paide göre güvensiz..

Paypal hesapları sebepsiz yere kapatılıyor herhangi bir hak mahrumiyetinizde olmuyor..

Nu konuda Solid Trust Pay, Payza (Alert Pay) ve egopay kullanılıyor..

Ben solid trust pay kullanıyorum diğerleri %8 keserken solid sadece %4.5 kesiyor..

Bunu açıklığa kavuşturmak istedim gelen sorular üzerine :)