• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

Radyo Scripti

Konuyu Okuyan Kişiler (0)

inforesim

webmaster.tc

İnternette rastladığım ve Beğendiğim scriptlerden birini sizlerle paylaşacağım, Bu yazılım Kişisel Site scriptinden düzenlenerek geliştirilmiştir, Onun için hatalar buglar vs. olabilir.

Radyo Scripti Kurulum
İlk olarak ek den zip dosyamızı indirip, Zip den çıkartıyoruz ve Dosyaları FTP yüklüyoruz.

Ardından, Bir database oluşturuyoruz ve Database içine, Zip den çıkan radyo.sql yüklüyoruz ve Ana dizindeki ayarlar.php database bilgilerimi giriyoruz (Zaten nereye ne gireceğiniz, Karşıların da yazıyor).

İkinci aşamasındada, Sitemiz de kendi radyo yayınımızın dinlenmesi için medya klasörünün içindeki, İp ve Port değiştirip kayıt edelim.

Şimdi de, Medya klasöründeki durum.php açın ve Resimdeki gibi ip-port-yayın şifresi bilgilerini doldurun.

Şimdi de, İstek alabilmek için Medya Dizindeki istek.php açalım ve "istek@bozukradyo.com" yerine, Kendi mail adresimizi yazalım.

Şimdi de, Ana sayfamız da Twitter dan mesajların çıkması için js klasörünün içindeki, custom.js içinde alifurkanyilmaz yazan yeri, Kendi twitter kullanıcı adınız ile Değiştirin.

ve Son olarak Admin Paneli Kullanıcı Adı ve Şifreyi ayarlamak için yonetim klasöründeki login.php açın burada, $user == "x" x yazan yere, Kullanıcı adını, $pass1 == "1" 1 yazan yere, Şifrenizi yazın. (Türkçe karakter kullanmayın).

Geliştiren arkadaşın ellerine sağlık, Kullanan arkadaşlara da iyi kullanımlar :)

Ekli dosyalar

XFQ

webmaster.tc
admin panel girişi çok sağlıklı bir giriş yöntemi değilmiş. $_SESSION ile cacheleyip kullanmak daha iyi olur. Script güzel inceledim.

djvedo

webmaster.tc
renci Radyosu buyrun benım radyo sıtem yayın yok suan ama ınceleyebılırsınız kuramayanlara yardım edebılırım super bı radyoscrıptı sorunsuz ve harıka ıstek panelı calısıyor verdıgınız maıle ıstekler gelıyor ama junk maıle dusuyor