• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

Reklam Karşılığında

Konuyu Okuyan Kişiler (0)

Tevfik

webmaster.tc
Merhabalar herkese, reklam vermek istiyorum fakat karşılığında bir domain ve o domaina ait lisanslı ücretli bir tema vereceğim.

Tema

Reklamı yapılcak sayfam ise: Norm Ender

Tevfik

webmaster.tc
Teşekkürler, dostum sayfan var ise pm veya link verebilirmisin burada? Ona göre yorum yapayım

Tevfik

webmaster.tc
Anladım, 2-3K üye gelse ben kendim ilerleyn zamanlarda büyütürüm diye düşünüyorum.

Bi kısmı gdo lu olabilir üstad. Ama sahte filan olmaz yani ben bir deneyeyim sayfanı yaymayı olursa alış veriş yaparız baktık olmayacak o zamana kadar beğenen üyeler sana hediyem olsun.

Tevfik

webmaster.tc
Bi kısmı gdo lu olabilir üstad. Ama sahte filan olmaz yani ben bir deneyeyim sayfanı yaymayı olursa alış veriş yaparız baktık olmayacak o zamana kadar beğenen üyeler sana hediyem olsun.
Tamam dostum fakat ben fazla anlamıyorum bu sayfa işlerinden istediğim sadece ben birşey paylaştığımda beğensinler katılsınlar falan. Ticari bir amacım yok yani ileriye dönük sadece eğlence amaçlı başka bir nedeni veya sebebi yok :)