• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

Reklam Sitesi Arıyorum ÖNERİ

Konuyu Okuyan Kişiler (0)

CaddeAktif

webmaster.tc
Film Sitem için Reklam Arıyorum. Adsense ve Adhood Dışında Başka Güvenilir bilinen çok kazandıran bir reklam firması varmı yada Öneri.

Adneed ve logro düşünüyorum ama sizin önerdiğiniz varmı

narkoz_39

webmaster.tc
sana önerim.Boşuna reklam yayınlayıp da kendini rezil etme.TR'de reklam piyasası ölü bir piyasa

Auswitch

webmaster.tc
Adsense ve Adhood tıklama başına verilen miktar Türkiye'nin piyasasına göre değerinin altında. En iyisi ''Adult'' bir domain alarak, cinsel ürünleri satışı sunan firmalarla anlaşmak, gelir elde etmek istiyorsanız ''Adult'' işine girin.

CaddeAktif

webmaster.tc
evet haklısın p**** sitelerinin her tarafı reklam dolu bende doldururum reklamı ister istemez reklarım kendi kendine tıklanıyor

sezginex

webmaster.tc
Reklam altına, "Filmi izlemek için reklama tıklayın" tarzı yazı yaz demek istiyor sanırım da, O tür şeylerle pek ödeme alabileceğiniz sanmıyorum.
Demek istediğim o değildi. O firmada Türk şirketler veya yabancı şirketler oluyor başvuruyorsun. Mesela Markafoni veya Trendyol. Onayladıklarında sitene bannerlarını koyarsın(Üye başına para veriyorlar. Yaklaşık üye başı 2-3 Tl arası). Forumda açarsın konu şu siteye üye olanlara paypal 10 kuruş atacağım. Herkes can atıyor zaten üç beş kuruş kazanacağım diye. Benim arkadaş önceden yaptı bir günde yaklaşık 110 TL kadar olmuştu.

CEMRETASARIM

webmaster.tc
adhood kesinlikle kullanma kesinlikle önermem %30 kesinti yaptıkları yetmediği gibi bir de sahte tıklamaları temizle diye bir şey var kesinlikle sahte tıklama yapmadığım halde tıklamaların %70 i sahte gözüküyor onlar silindiğinde bişey kalmıyor ki silmediğin zamanda ödeme zamanı geldiğinde sahte tıklama temizlenmediğinden hem ödeme alamıyorsun hem de kazancın sıfırlanıyor kesinlikle uzak durun

adsense den başkası yalan en iyisi adsense dir

cmetin_88

webmaster.tc
Tr Reklam sitelerinin hiç birine güvenme
bir ara reklamlar.com.tr vardı 160 tl para kaldı hesapta daha ödeyecekler

akbv

webmaster.tc
Yani adamlar adwords milyarları kaldırıyor ve azıcık paraları bile ödemiyorlar ha yuh...