• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

Reklamio

Konuyu Okuyan Kişiler (0)

Senarist

webmaster.tc
Bloglarınızda, portallarınızda tanıtım yazıları yayınlayarak para kazanmak istermisiniz? Cevabınız evet ise reklamio‘ya üye olmanız yeterli.
Diğer reklam modellerinden daha fazla kazanabileceğiniz bir reklam modeli olan tanıtım yazısı ile günde onlarca lira kazanmanız mümkün. Üstelik istediğiniz reklamı yayınlar, istediğinizi yayınlamazsınız. Herhangi bir reklamı yayınlamak için zorunlu tutulmuyorsunuz.
Sistemin işleyişi basit. Üye olarak teklif almak istediğiniz siteleri ekleyip hemen teklif almaya başlayabiliyorsunuz. Herhangi bir teklif aldığınızda size belirtilen reklam metinini sitenizde yayınlamanız yeterli oluyor. Yayınlamanız durumunda teklife katılım sağlamış oluyor ve kazancınız bakiyenize ekleniyor.

link: Anasayfa | Reklamio

En Az Makale Ücreti : 4-5 TL
Bumerang'tan Daha İyi
Referans Kodunuz: gJgpQQJjbEyTx

Not:Diğer bir arkadaş paylaşmıştı referans kodu olmadan üye olunamaz diye ama olunuyor.Ama bu kodla ile başvurursanız hem siz hem ben kazanıyorum.Tercihinize kalmış arkadaşlar