• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

ReklamStore Kazanç Ağı

Konuyu Okuyan Kişiler (0)

corpixx

webmaster.tc

Sitenizden para kazanmak istiyorsunuz fakat nasıl nerden reklam alıcagınızı bilmiyorsanız sizlere reklamstore'yi tavsiye ederim.

En uygun banneri seçip sitenize ekledikten sonra kazanmaya başlayın.

Kazançlarınız 30TL'ye ulaşınca Ayın 15'inde banka hesaplarınıza ödemeyi yapıyor.

Alternatif olarak kullanabileceginiz reklam firması ben kullanıyorum memnunum.

Tıklama başına verdigi ücret sürekli degişmektedir.

Kendi sitemdeki tabloyu gösterim..

mevLüt

webmaster.tc
Peki tık başı nedir ? Ortalama olarak değerleri nelerdir ? Örneğin film sitesi için.

corpixx

webmaster.tc
Mesela şöyle örnek vereyim.

500 gösterim + 5 Tık için bazen 0,30TL verebiliyor.

Bazende 0,20TL verebiliyor.

Bazende 0,10 verebiliyor.

Alternatif olarak deniyebilirsiniz ben reklamstore kullanıyorum memnunum mesela film sitesine adsense koyamadıgımız için tercihim reklamstore oluyor.

Omeros

webmaster.tc
Bende reklamstore kullanıyorum. Her ne kadar tık başı az versede Türkiye 'de en iyi diyebiliriz.

inforesim

webmaster.tc
Ulen Kimi övdüğünüze az dikkat edin milletide kazığın üstüne koşturmayın. Yok 500 gösterime 5 tık veriyomuşta 0.30'da kazanabilirmişsiniz de yok 0.10 da kazanabilirmiş. Geçin abi bu ayakları. Aynı yere başka bi reklam firması koydum 1 TL getirdi sizinkinin 1 gün olmasına az kaldı 0.13 kuruş geçin bu ayakları. Kendinizi düzeltin ne zaman bitecek bu webmasterın çilesi ya ?

Yalan, Başkası Yalan, Adsense'den Başkası Yalan :eek:

Erd

webmaster.tc
Hitli siteler için uygun bir reklam şirketi ödemede sorun çıkarmaz.Performans bazlı çalıştıkları için hiti düşük sitelerde gelir rakamlar ufak olabilir.

corpixx

webmaster.tc
Bazı sitelere adsense ekliyemiyoruz arkadaşlar.

Alternatif olarak ekleyin diye söyledim üsteki arkadaş bir resim koymus al bendende bir resim

5Tıka 0,30TL verdigi resimi bulamadım bunu buldum şimdilik :D

Dedigim gibi verdigi fiyatlar hergün degişmektedir.

mFurkan

webmaster.tc
Arkadaşlar adsense kural ihlaline giren online film izleme siteleri, marez siteler vb. hiti yüksek siteler için uygundur. Kazancını bir ay boyunca incelediğinizde aslında fena sayılmayacak bir kazanç çıkıyordu ortaya. Ancak bundan daha iyi ve güvenilir bir reklam şirketi varsa onu tercih edebilirsiniz.