• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

ReklamStore- onaylama

Konuyu Okuyan Kişiler (0)

riad

webmaster.tc
Arkadaşlar reklamstore'a üye olup reklam kodlarınıda alıp siteye yerleştirdim ancak kontrol ettiğimde hala onay bekliyor yazıyor. Ne kadar sürede onaylanıyor? Ben 17.08.2012(cuma) günü ekledim.

fhuner

webmaster.tc
Bence ona hiç bulasma benim duyduguma göre cok az veriyor 0,02 gibi birşeyler farklı reklam şirketleri seç

riad

webmaster.tc
Haklısınız ama siteyi adsense'e kabul ettiremedim mecbur reklamstore'u kullanacağım.

seto

webmaster.tc
bence ona hiç bulasma benim duyduguma göre cok az veriyor 0,02 gibi birşeyler farklı reklam şirketleri seç
aynen katılıyorum.bencede hiç bulaşma.gir bak benm sitemde onn reklamları war hala değiştirmedm ama değiştiricem.kafasına göre bi sayacı war yani;
görüntüleme-tıklama ve karşolığnda miktar war ama o mktar bazen diğer oranlarla alakasız oluyr
1 tklama 200 gösterm örnek buna 2 kuruş wermiş. Bazısında daha iyi oranlar ama daha düşük fiyat daha iyi fiyat kötü oranlar olabiliyor.

seto

webmaster.tc
adhood un iyi kazandırdığını duydum vi arkadaşımdan. Reklamstore ile hç zaman kaybetmeden onu dene bence

Hocam bildiğiniz gibi değil 3000 küsür tiklamada 0.50 Tl aldım site alt yapı çöktü :D hiç gerek yok yaş 18+ ise google den şaşma...

Samusya

webmaster.tc
Reklamstore'yi uzun zamandır kullanıyorum ödeme kısmında hıc sıkıntı yok

Sadece arkadaşlarında dediği gibi oranları çok dusuk.
Google'dan banlı olanlar için ideal denilebilir.