• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

Rent A Car Scripti V.4 Açık Kodlu

Konuyu Okuyan Kişiler (0)

ckdesigner

webmaster.tc
Başlıca Özellikleri Aşağıda:

1- Sistem php ile kodlanmış tamamen rewrite url ile yapılmıştır.
2- Ziyaretçinin sitede araçların fiyatlarını hangi para birimiyle görmesini istiyorsanız admin panelinden ayarlayabilirsiniz
3- Her araç için aylık olarak fiyat belirleyebilirsiniz. (Bunun nedeni araç fiyatlarının aylık ve sezonluk değişmesidir)
4- Sınırsız araç ekleme olanağı (Sil, düzenle)
5- Sınırsız sayıda sayfa ekleme özelliği. Bu sayfaların hangi dil için olduğunu belirtebilirsiniz.
6- Servisteki veya uzun süreli kiradaki araçları sistemde bulunan park alanına çekerek bu araçların sistemden pasif hale gelmesini sağlayabilirsiniz.
7- Rezervasyon sistemi onaylanan, onay bekleyen ve iptal edilen rezervasyonlar olmak 3 farklı kategoride görüntüleyebilirsiniz.
8- Slider (resim geçişi) kısmındaki resimleri ve başlıkları yönetim panelinden ekleyebilir ve silebilirsiniz.
9- Alış yeri ve dönüş yeri alanlarını admin panelinden 3 dilde sınırsız olarak ekleyebilir ve silebilirsiniz.
10- Firma Bilgileri, Site başlığı, anahtar kelime ve site açıklamasını admin panelinden belirleyebilirsiniz.
11- Rezervasyon sisteminde müşteriye otomatik gidecek olan mailin adresini admin panelinden belirleyebilirsiniz.
12- Sınırsız sayıda haber ekleyebilir, silebilir ve düzenleyebilirsiniz. (Not: site üzerinde sadece son 3 tanesi gözükecektir.)
13- Rezervasyon yapacak olan müşterilerin önemli bilgileri sistem tarafından girilmesi zorunlu hale getirilmiştir. Bunun nedeni siz site yöneticilerinin boş rezervasyonlarla veya eksik rezervasyonlarla karşılaşmamalarını sağlamak amacıyladır.
14- Sistemin dilleri. Türkçe, İngilizce, Almanca

Demo : http://rentacarv4.ckdesigner.net
Demo Panel : http://rentacarv4.ckdesigner.net/admin
Admin bilgileri için PM isteyiniz

Sistem Ücreti : 200 TL'dir.
Açık kaynak , sınırsız kullanım teslim edilecektir.
Not: Admin paneli talep eden arkadaşlar lütfen ekledikleri mi silmezlerse iyi olur.

Ödeme Yöntemleri :
Paypal , İş Bankası

İletişim :
Web : www.ckdesigner.net
Msn : msn@ckdesigner.net
Mail : info@ckdesigner.net

Akif BAYRAK

webmaster.tc
admin şifresini paylaşmayın image shell atılıp scrit cekile bilir :) daha önce bu forumda 700 tl ye satılan kurumsal scriptii cekdim ve hala kaldırmadı şimdi tekrar cekeyimde mail atayım inansın.

güzel ama yüksek fiyatı biraz.

Rapunzel

webmaster.tc
Bu script terminalbilgisayar.net ait degilmi?satış hakkınız bulunuyormu acaba?

Akif BAYRAK

webmaster.tc
Arkadaşım Eger öyleyse izin alman gerekdi.
benim kendi scritpleri para ile satın alıp warez yapanlar oldu ben cezalarını kendim verim
x-proje.com daki scriptleri sadece o siteden alın.

Rapunzel

webmaster.tc
Script sahibi ile görüşüldü satış hakkı bulunuyor
hayırlı satışlar....

ckdesigner

webmaster.tc