• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

Reseller Almak Istiyorum ama Limitsiz Reseller Fiyatları Cokk Yüksek

Konuyu Okuyan Kişiler (0)

muratsuak

webmaster.tc
reseller hosting almak istiyorum ama fiyatları çok yüksek ücretsiz reseller tavsiyelerinizi alabilir miyim acaba

inforesim

webmaster.tc
Hostgator da limitsiz hosting al 6-7 dolara, Sınırsız alt alan adı özelliği var. Resellerdan tek farkı her site için farklı ftp yok, Anadomainin ftp sinde klasör şeklinde açılıyor diğer siteler başka hiç bir farkı yok :) + ilk ay 0.1$ kampanyası var.

Rapunzel

webmaster.tc
Hostgator da limitsiz hosting al 6-7 dolara, Sınırsız alt alan adı özelliği var. Resellerdan tek farkı her site için farklı ftp yok, Anadomainin ftp sinde klasör şeklinde açılıyor diğer siteler başka hiç bir farkı yok :) + ilk ay 0.1$ kampanyası var.
Hostgator degil hostgavat bence
geçen aldım herşey tamam ertesi gün giremiyorum ftp ye bi baktım iptal edilmiş sözde parayı iade etmişler göremedim.üstüne yattılar galiba 13 tl min :)

Yıllık olarak alamıyoruz heralde
Yıllık alabilirsiniz efendim Ö.M danda üyelik için forum gönderdim normalde kayıt olabilirdiniz ama nasıl olamadınız anlamadım efendim 40TL ye Yıllık reseller sahibi olabilirsiniz WHM Kontrol Paneli ve açtığınız webhosting lerde CPanel K.Paneli Mevcuttur.

muratsuak

webmaster.tc
herkese yardımları için teşekkürler anında hostingle anlasıldı fiyatlar cidden çok uygun