• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

Rexaktif Elektrik Tasarrufu Cihazı

Konuyu Okuyan Kişiler (0)

Tevfik

webmaster.tc
Merhaba arkadaşlar, babam kredi kartı ile Rexaktif Elektrik Tasarrufu cihazı aldı ve borcu yoktur.

179 TL'ye alınan bu cihazı 170 TL satıyorum. İkinci el kategorisine açıyorum, ama hiç kullanmadık cihazı tertemizdir. İçerisinde garanti belgesine kadar vardır. Faturasını da göndereceğim, alacak arkadaşlar olur ise ödeme yolu İş Bankası para çekildikten sonra Kargo masrafı bana ait adrese teslim gönderilecektir.

Not: Kayseri içerisindekilere elden teslim yapılır, kolay gelsin.

XFQ

webmaster.tc
Öncelikle merhabalar,
Bilgilendirme Amaçlı gerçekten faydasını gördünüzmü ? Eğer gördüyseniz bizlere sunarmısınız. Satma sebebiniz nedir?
Gibi soruların cevaplarınıda yazarsanız daha kolay alıcı bulacağınızdan eminim.
Hayırlı Satışlar.

Tevfik

webmaster.tc
Evet güzel sorular, ben yalan söylemek istemiyorum. İlk mesajda da belirttiğim gibi kullanmadım hiç fakat cihaz çalışıyor, kredi kartına 12 ay taksitle alınmıştı cihaz sıfır daha tertemiz. Alacak arkadaş kendisi de araştırabilir, şu an ki fiyatı nedir bilmiyorum, ben hiç kullanmadığımdan dolayı 179 TL'den 170 + kargo da bana ait olarak düştüm.