• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

Ruhlar Oteli

Konuyu Okuyan Kişiler (0)

halilarici

webmaster.tc

Hayatımda izlediğim en saçma film. 5.sınıf hayalet filmlerinden korkarsınız bu filmden korkmazsınız. 9.sınıf korku filmi. Yorumlarımı filmin konusunu yazdıktan sonraya saklayayım.

Filmin konusu: Yankee Pedlar Inn Oteli’nde çalışan iki otel personeli Claire ve Luke ve kapanmak üzere olan otel hakkında uzun yıllardır yayılan hayalet hikayelerini araştırmaya karar verir. Sırları ortaya çıkartmak için doğaüstü ipuçlarının peşinden giden ikili, otele yeni gelen müşterilerin, hurafe gibi görünen hikayeleri bir bir gerçeğe dönüştürdüğüne tanık olacaktır…

Yorumum:

Film 101 dakika ama izlerken filmin ilk 100 dakikası çok sıkıcı. Son dakikasında bir kapı kapanıyor. Aniden ondan belki korkarsınız. Fakat sonunu sevmemin sebebi böyle saçma bir filmin bitişine tanık olmak istedim. 101 Dakika zaman kaybı. Film konuşmalar üstüne geçiyor. Afişle hiç alakası yok. Bir üstteki kadın görünüyor sonda o kadar. İzlelememenizi tavsiye ediyorum.

Kaynak:Ruhlar Oteli

sezginex

webmaster.tc
Hocam ben ne yalan soliyim odlegin tekiyimdir :D korkarim her turlu korku filminden.

halilarici

webmaster.tc
Hocam öyle böyle değil bak bırak bu filmi çok güzel hareketler bunları izle daha çok korkarsın saçma acayip saçma bir film. Ben sanıyorum bir yetişkin sahnesi koyup bağlarlar yok o da yok.