• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

Sağım solum sobe, Nekil ile olmayanlar ebe!

Konuyu Okuyan Kişiler (0)

Mamba

webmaster.tc
Birisi Profesyonellikten mi bahsetti ?

Merhaba arkadaşlar, memnun kaldığım Nekil İnternet ve Hosting Hizmetlerini sizin için araştırdım ve olumlu sonuçlarını sizlerle paylaşıyorum.

Yılların verdiği bilgi birikimi ve uzman kadrosu ile hizmet vermeye başlayan ve bu politikasından hiç bir ödün vermeden sağlam adımlar ile ilerleyen Nekil hosting Hizmetleri Adana'da kurulmuş bir Hosting şirketidir. İnternet sitelerim de dahil olmak üzere tüm geleceğimi Nekil'e yatırdım denebilir bu yaptığım ile, çünkü elimde olan video siteleri ve kişisel sitem de dahil olmak üzere tüm sitelerim Nekil'de barınmaktadır.

Bu bana ne gibi artılar sağlamaktadır ? Hemen sıralayayım.

• Profesyonel kadro ve anında geri dönüş
  • Sunucu optimizasyonu konusunda uzman ekip
  • 7 / 24 ulaşabileceğim sabit numara
  • Destek ekibinin ilgi alakası
  • Sunucularımın erişimin benim bildiğim tarihler de kesintiye uğraması gibi bir çok beni bu firmaya çeken noktalar oldu.

Bir kişi neden Nekil hosting'i seçer ? Bunların bir kaç nedenini üst kısımda sıraladım. Sizler de kaliteli ve hızlı optimizeli bir sunucu veya vps, dedicated vb. bir ürüne ihtiyaç duyuyorsanız numarası ve internet sitesi bilgilerini aşağı da veriyorum.

Bu satırları okuyor olduğuna göre, sen de varsın bu profesyonelliğe!
Hadi o zaman! Ne duruyorsun?
Sağım solum sobe, Nekil ile olmayanlar ebe!

Adres : Tahsilli mah. 2529 sk. No 65 Yüreğir/Adana
Telefon : +90 322 300 00 30
Mobil : +90 544 326 35 45 (0544 32 nekil)
İnternet sitesi : www.nekil.com

Kaynak; Nekil Hosting ve İnternet Hizmetleri

inforesim

webmaster.tc
Zaten bir işte "Hasan" var ise O işe gözün kapalı gireceksin :) Bu güne kadar hiç bir şekilde hosting konusunda / sunucu konusun da sıkıntı yaşatmadılar. Sadece Webmaster.TC nin sponsoruda kendileridir.

Mamba

webmaster.tc
Kendileri ile tanıştım, gerçekten işinde uzman kişiler. Hasan bey olsun, Bilal bey olsun, Hüseyin bey olsun gerçekten nezaketi ve hoşgörüleri ile benden 10 üzerinden 10 aldılar. Bu yüzden de kendi sitemden link çıktım teşekkür anlamında.
Hoş öyle ahım şahım bir blog sitem olmasa da desteğin iyisi kötüsü olmaz kanısındayım :))