• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

Sandboxa Girme İhtimali!

Konuyu Okuyan Kişiler (0)

Foot

webmaster.tc
Merhaba arkadaşlar;
1 ay kadar önce 400 kadar wiki backlink almıştım.
Ve biraz araştırma yaptıktan sonra. 1-2 arkadaş sandboxa düşebilirsin dediler. Şuanda çok tedirginim. Sürekli üzerinde çalıştığım bir e-ticaret sitesi.
Siteme gelen linkleri engelleyebilir miyim? Birisi yardımcı olursa çok sevinirim.
İyi çalışmalar.

MustaFaa

webmaster.tc
Siten yeni degilse 400wiki ille sandboxa girmez. Wikilere pek takilma bence

Foot

webmaster.tc
Hocam benim öne sürdüğüm birşey değil.
Domain 5 aylık içerisinde yaklaşık 250 kadar ürün mevcut.

Foot

webmaster.tc
Tamam hocam. Beni cevaplarınız ile rahatlattınız. Teşekkür ederim.

Seo

webmaster.tc
Merhabalar hocam , 400 wiki ile sandboxa girmezsiniz heleki 5aylık bir sitede hiç girmezsiniz.

Foot

webmaster.tc
Bir sorum daha olacak arkadaşlar.
Mesela kendi siteme kendi sektörümden bir siteden footer backlink aldım ve her sayfada gözüktüğü için link normal olarak 550 backlink olarak gözüküyor. Bu şekilde 2-3 siteden daha backlink alsam belkide backlink sayım 3-4k kadar olacak bu zararlı mıdır?

Seo

webmaster.tc
Bir sorum daha olacak arkadaşlar.
Mesela kendi siteme kendi sektörümden bir siteden footer backlink aldım ve her sayfada gözüktüğü için link normal olarak 550 backlink olarak gözüküyor. Bu şekilde 2-3 siteden daha backlink alsam belkide backlink sayım 3-4k kadar olacak bu zararlı mıdır?
Farkı farklı domainlerden sadece 3-4 backlink almış olacaksın ve bunun bir sorunu yok hocam. Tabi site yaşı ve aldığınız sitenin kalitesi de önemli.

Foot

webmaster.tc
Farkı farklı domainlerden sadece 3-4 backlink almış olacaksın ve bunun bir sorunu yok hocam. Tabi site yaşı ve aldığınız sitenin kalitesi de önemli.
Her zaman aynı içerikteki sitelerden almaya özen gösteriyorum.
Açıkladığınız için Teşekkürler.

Auswitch

webmaster.tc
5 aylık bir sitede wiki çalışması ''sandbox'' tehlikesi yaratmaz aksine ''yararı'' vardır daha çok kas. ;)