• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

Sanırım Beni Anlamıyor Bu Site :)

Konuyu Okuyan Kişiler (0)

Merhaba arkadaşlar sitemde görsellerde thumbnail olmadığı için öne çıkaramama sorunum var. Tamam function.php'yi açıp editledim kodları girdim doğru girdim hatta. Defalarca kontrol ettim. Fakat girdikten sonra bırakın thumbnail'in gelmesini site açılmıyor :S editlediğim temada herşey normal sitenin işleyişide hoş fakat olmadı bu :)

Bilgisi olan varmıdır?

Tamamdır sorunu hallettim. Direk thumbnail eklentisi vardı adını şimdi unuttum onu kurunca düzeldi. Thumbnail yazınca 54 eklenti geliyor. Sakın internette araştırmadığınızı kullanmayın :) buda bir öneri olsun

PRGRUP

webmaster.tc
O tip eklentiler barındığınız sunucu açısındanda iyi değil.
Hitiniz arttığında hosting firmanızla sorun yaşayabilirsiniz.

O tip eklentiler barındığınız sunucu açısındanda iyi değil.
Hitiniz arttığında hosting firmanızla sorun yaşayabilirsiniz.
sınırsız reseller bayi satın almıştım bildiğim kadarıyla herşey limitsiz. Gerçi haklısınız godaddy diyip millet abarttı abarttı gittim sınırsız 398$ yatırdım yatırana kadar maşallah sütten kesilmiş ak kaşık gibiler. Kelimesinde google'da birinci sitemi bir anda kapadılar birdaha da açmadılar. Bayram günü pek fazla birşey söylemeyeceğim ben kendilerine zaten haram ettiğime dair bilgi mesajı yolladım. 2013 haziranda bitecek olacak host'um başımın gözümün sadakası olsun. Şuan şükürler olsun karınca hosting her ihtiyacı karşılıyor. Bir sorun çıkarsa da eminimki bana ne yapabileceğim konusunda yardımcı olmadan yarı yolda bırakmazlar ve beni uyarmadan sitemi kapatmazlar :)

Teşekkür ederim hocam uyarınız için