• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

Sanırım tib yedim ? Yönlendirme ?

Konuyu Okuyan Kişiler (0)

zelter

webmaster.tc
Arkadaşlar adult sitem vardı sanırım tib yiyorum
Sayın Yetkili,
Bilindiği üzere, 04/05/2007 tarihli ve 5651 sayılı İnternet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla İşlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında Kanun 23/05/2007 tarihinde yürürlüğe girmiştir.
Başkanlığımızın Bilgi İhbar Merkezine aşağıda yer verilen alan adı/ URL adresi ile ilgili ihbar/ihbarlar gönderilmiştir.
Bu e-posta ile şikayete konu İnternet adresi Başkanlıkça detaylı bir inceleme yapılmadan tarafınıza bildirilmektedir. Şikâyete konu içeriğin tarafınızca çıkartılması veya engellenmesi doğrudan talep edilmemektedir.
Bildirilen ihbara konu olan içeriğin öncelikle tarafınızca incelenerek 5651 sayılı Kanundaki sorumluluklarınız kapsamında ÖZDENETİM usulü ile sonuçlandırılması hususunda gereğini rica ederim.

Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu
Telekomünikasyon İletişim Başkanlığı

Not: Başkanlığımızca bildirimlerin yapılabilmesi için iletişim bilgilerinizin ( e-posta, telefon, adres) gönderilmesini rica ederim.
Daha fazla bilgi için, İhbar Web ve www.tib.gov.tr İnternet adreslerini ziyaret edebilirsiniz

boyle bir mail geldi napmam gerekiyor yardımcı olursanız sevınırım

proghammer

webmaster.tc
Hocam önce var olan içeriği kaldırman için sana gerekli zaman dilimi tamamlanır ve ardından TİB dediğimiz kabus gelir siteni kapatır.. DNS ile erişmek mümkün olur sadece DNS girmeden ulaşılmaya çalıştığınızda mahkeme kararı ile kapatılmış uyarısı verir..

Şuan siteniz kapatılmamıştır.. Sakın 301 çekmeyin şimdi önce sitenizi bir kapatsınlar hemen 301 yönlendirmesini gerçekleştirisiniz.. Ancak siteniz erişime kapatılmadan 301 yönlendirmesi yaparsanız yeni domaininiz de TİB yer bu konuya dikkat ediniz..

Mail gelir gelmez tib yemezsiniz fakat kısa sürede yiyebileceğiniz belli olmuş.Yerli içerikli sitelerden uzak durmanızı tavsiye ederim.Tib'den ziyade çeşitli kelime , yorum , resim ve videolardan çok fazla başınız ağrıyabilir.