• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

Satılık 250 TL gelirli Haber sitesi Taşeron Haber

Konuyu Okuyan Kişiler (0)

ameka

webmaster.tc
Site Adresi:Taseronhaber.com
Kategori, sitenin içeriği:Taşeron işçi Haberleri
Site hemen al fiyatı:2250 TL
Açık artırma başlangıç fiyatı:1500
Açık artırma minimum artış:50
Hosting dahil midir : Evet dahildir sadece 1000 TL sunucu ödemesi yapılmıştır. 2013 yılı için
Sitenin hiti(linki ve ya ekran görüntüsü ile): Ekran Görüntüleri için linke tıklayınınız

Site yaşı:2
Site hit kaynağı(google,facebook vb):Facebok - Twitter - Google
Banlı olduğu reklam firması var mı :Yok
Banlı olduğu arama motoru : Yok
Site yazılımı nedir , ücretli mi :Wordpress
Domain firması:isimtescil.net
Açıklamalar :Türkiye'de kamu kurumlarında çalışan taşeron işçilerin ilk ve tek haber sitesidir. Şahsen taşeron haber sahibi olarak bende taşeron işçi olarak çalışıyordum fakat kendi özel işimi kurdum ve taşeron haber ile ilgilenemiyorum ve sunucu parasını da 1 yıllık ödedim kapatmak istemiyorum ziyaretçi akışı çok fazla zanox ve adhood reklamları sitede yer almakta ve ortalama aylık 200 - 250 TL gelir elde etmekte ayrıca yoncatoptan.com ile 1 yıllık özel banner reklam alınmıştır onunda geliri aylık 100 TL dir yani toplamda sitenin geliri 300 ile 350 TL arasında değişmektedir. Tabi ki satın alacak kişinin yayın politikasına göre reklam gelirleri daha da arttırılabilir ben bu kadar yapabildim.
iletişim için pm atabilirsiniz.

ameka

webmaster.tc
Ekran görüntülerinde dikkat ederseniz tarih aralıkları vardır ve günceldir. 8 Şubat 14 Şubat tarihleri arasındadır.