• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

Satılık : Acer Travelmate 5742 Laptop (i3)

Konuyu Okuyan Kişiler (0)

inforesim

webmaster.tc
Merhaba Arkadaşlar ;

Satış sebebim : Aldığımdan beri doğru düzgün kullanmadım. Kullanırım diye almıştım ama, Masaüstünden kalkamadığım için satıp masaüstünü geliştirmeye karar verdim (Yani sağlam bir kasa ile Takas olur).

Ürünün özellikleri : TM5742-383G50Mnss | Product Model

Burada yazmaktadır,

Yanında : Laptop Çantası + Kablosuz Mause verilecektir.

Ürünün ortalama şarjı 2-3 saat gitmektedir. + Sanırım 1 ay mı ne garantisi bulunmaktadır (ben aldığımda 2 ay garantisi vardı)

Ama ürünün üzerinde, XP,Vista,Windows 7 vb. Lisans yoktur. Alan kişiye yanında vista lisansı vereceklermiş, Oda vista lisansını istememiş ve Fiyattan düşmüşler sanırım (İsteyene göndermeden önce, Windows 7 32 bit veya Windows 7 64 bit kurabilirim).

Aldığım kişide her hangi satış fişi vs yoktu ama, Altındaki numarası ile Acer i aradığınızda ürünün garantisi vs bilgi alabiliyorsunuz.

+ Garanti süreci içinde ürüne bir şey olursa, Altındaki numarası ile Garantiye verilebiliyormuş.

Ürünün kapağında 1 tane 2-3 santim ufak çizik, Bir tane de 1-1,5 santim ufak çizik (Bu pek belli olmuyor) var.

Ürünün resimleri ise (Telefon ile Çekilmiştir) ;

Ürünün fiyatı, 700 TL dir. Acer.com.tr deki fiyatı ise 730 USD dir.

İstanbul içi elden teslim edilebilir ve Ürün cidden temizdir. Ses vs yapmaz.

Hatta alacak arkadaşla buluşup, Laptopu gösterebilirim. Eğer BEĞENMEZSE ALMAZ

inforesim

webmaster.tc
Sağolun.
Isınma sorunu var mı? hocam bende packard bell var illallah ettirdi.
Üstadım ben de hiç ısınmadı (3-4-5 saatlik uzun kullanımlardada) ama Oyun vs açılırsa, Isınır sanırım (Oyun için değil zaten laptop). Onun dışında ciddi alıcılarla buluşulur bir yerde, 3-4 saat zaman geçirilir o sürede laptopla ilgilenir arkadaş test edebilir.

Not : Ben alırken, Güneşin olduğu bir yerde 2-3 saat test etmiştim zorlamıştım ısınma olmamıştı.