• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

Satılık Blog Sitesi - Pr1 - 5 Aylık - Ücretli Eklentileri ve Temasıyla!

Konuyu Okuyan Kişiler (0)

Milesrebel

webmaster.tc
Site adresi Teletabi.Net
Site için istenen fiyat 60 TL
Sitenin aylık getirisi: -
Sitenin açılış tarihi: 12 Haziran 2012
Kategori, sitenin içeriği nedir: Blog Sitesi
Günlük hit sayısı, kaynak link: -
Domainin yaşı ve Pagerank değeri: Yaş 0 , Pr1
Site tüm içeriği birlikte mi satılık, sınırlama var ise neler: Tüm İçerik
Hosting dahil midir: Evet
Banlı olduğu sponsor var mı: -
Banlı olduğu arama motoru var mı: -
Kullanılan yazılımın lisansı satışa dahil mi:
Yazılım lisans sonlanma zamanı:
Sitenin satışında herhangi hukuki bir problem var mı, telif hakkı vb..: -

Merhaba arkadaşlar sitemi ilgilenmeye pek vaktim olmadığı için satmak istiyorum. 12 Haziran 2012 tarihinde reglenmiştir.

Teması wpblog temasıdır. Ederi 25 TL'dir. Seosu yapılmıştır. İlgilendiğim zamanlarda 1 haber, 1blog sitesinden link almıştım ve tanıtım yazısı yayınlatmıştım hatrı sayılır bir haber sitesinde.

Sizden ricam lütfen hit kaç diye sormayınız. Çünkü içerik atmaktan geçtim siteye bile girmiyorum haliyle pek haberdar değilim. Ama şunu söyleyeyimki ilgilenildiği zaman karşılığını veriyor.

Bir zamanlar fifa 2013 tuş ayarları gibi iddialı bir konu açmıştım ve yeni bir site olmasına rağmen ilk sıradaydım. Sözü pek uzatmak istemiyorum.

Aklımdaki fiyat 60 TL'dir. Ciddi alıcılar iletişime geçerlerse benimle fiyatta biraz birşeyler yapmaya çalışırız.

Ayrıca sitenin yukarıda belirttiğim gibi WP Seosu da yapılmıştır. Ayrıca 3 adet paralı ve çok değerli eklenti mevcuttur sitede. Lisanslı olarak.

Wpblog teması bildiğiniz gibi 25 tl + link almak pr3 siteden en kötü 20 tl + tanıtım yazıları + Regleme fiyatı + emek için istenilen para 60 TL gibi uygun bir fiyattır. Umarım alıcısını bulur.