• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

Satılık "GoPro HD Hero 2" Su Geçirmez Aksiyon Kamerası

Konuyu Okuyan Kişiler (0)

rapoel

webmaster.tc

Birkaç ay önce almış olduğum HD Hero2 'i yeni modeli çıktığı için satıyorum. Cihaz tertemizdir. Aldığımdan beri en fazla 7-8 kere kullanmışımdır. Motosports paketidir. Aracınıza yapıştırma ve vakumlu ayaklık aparatları vardır. Cihazı bilmeyenler için anlatmak gerekirse, felix'in uzaydan atlayışı, ben bilmem eşim bilir programı ve discovery channel daki hemen hemen her program bu cihazla çekilmiştir. Doğru ışıkta kullanırsanız videodaki ile birebir performansı yakalamanız mümkün. Ben yinede kendi deneme videolarımıda koyuyorum altına görün diye. 1080p Full hd çekim yapmakta. 110 fps slow motion özelliği var. Fotoğraf çekebilmekte. Su geçirmez. Alacağınız wifi apartı ile çektiğiniz görüntüleri aynı anda telefon ekranınızdan da izleyebilirsiniz. Ayrıca geniş açı ve widecam özellikleri bulunmakta.

Cihazın fiyatı nakitte: 700 TL dileyene kredi kartı ile taksit ve + KDV ile fatura şansımız vardır.

The HD HERO2: Almost as Rad as the HERO3 - YouTube / GoPro Official video

Kendi çekimlerim.
GoPro HD Hero2 Testing by Aytuğ Çakır on Vimeo
02.03.2012 "Eddy Wata" @ Sapphire White, Istanbul on Vimeo

nukeci

webmaster.tc
Çok başarılı bir ürün bizzat kullanmış biri olarak söylüyorum. Fiyatla ilgili yorum yapmıyorum bir süredir piyasaya uzağım ama ürün kalitesine laf yok!