• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

Satılık PR1 Genel Blog Sitesi Çok Uygun Fiyata

Konuyu Okuyan Kişiler (0)

GüçNet

webmaster.tc
Site adresi : BilgiDede | Teknoloji | Sağlık | Web | Yaşam | Hakkında Özgün Blog
Site için istenen fiyat : 120 TL
Sitenin aylık getirisi: Reklam Konulmadı
Sitenin açılış tarihi: Haziran 2012
Kategori, sitenin içeriği nedir: Genel Blog
Günlük hit sayısı, kaynak link: 60 - 120 Arası
Domainin yaşı ve Pagerank değeri: 4 aylık domain PR1
Site tüm içeriği birlikte mi satılık, sınırlama var ise neler:Evet Tüm içerikle satılıktır. (250 adet özgün makale )
Hosting dahil midir: İdare edilir
Banlı olduğu sponsor var mı: Hayır
Banlı olduğu arama motoru var mı: Hayır
Kullanılan yazılımın lisansı satışa dahil mi: Evet ( Tendwp Blog Teması 25 TL Değerinde )
Yazılım lisans sonlanma zamanı: Sınırsız
Sitenin satışında herhangi hukuki bir problem var mı, telif hakkı vb..: Yok

Site Analiz : WM Aracı - Webmaster Portalı

Site için 80 tl değerinde seo çalışması yaptırılmıştır tüm raporları yollayabilirim isteyene. İlgilenemediğimden dolayı hitleri düştü geleceği olan bir site ilgilenenler pm atabilirler.

Tevfik

webmaster.tc
Fiyat çok uygunmuş ama elimde de dolu site var yoksa alırdım, kolay gelsin. Çokta güzel site inan bu fiyata bedava valla

N0VA

webmaster.tc
Hocam konu dışı bir şey sormak istiyorum. Tema özel mi sitedeki? Güzelmiş. İsmini paylaşma imkanınız var mı?

GüçNet

webmaster.tc
Tema ücretli trendwp kişisel blog temasıdır üstad fiyatı 30 liraydı yanlış hatırlamıyorsam.

N0VA

webmaster.tc
Ha evet şu an 25 ben de bunu düşünüyorum yeni blog açacağım aklımda çok orjinal fikirler var. :)

Ama anlamdığım 250 özgün makale ile nasıl 60-120 arası hit yaptınız?
Bizim de arkadaşın şu an abidik gubidik bi blog sitesi var. Henüz 100 tane falan yazı var o da özgün bile sayılmaz, hitleri 50-60'larda günlük stabil. Daha 1 aylık hem de site.. :S Hiç link de almadı. Sosyal link çalışması da yok.

GüçNet

webmaster.tc
Ha evet şu an 25 ben de bunu düşünüyorum yeni blog açacağım aklımda çok orjinal fikirler var. :)

Ama anlamdığım 250 özgün makale ile nasıl 60-120 arası hit yaptınız?
Bizim de arkadaşın şu an abidik gubidik bi blog sitesi var. Henüz 100 tane falan yazı var o da özgün bile sayılmaz, hitleri 50-60'larda günlük stabil. Daha 1 aylık hem de site.. :S Hiç link de almadı. Sosyal link çalışması da yok.
Hocam bundan 2 ay önce 1 hafta boyunca 15k hiti gördüm sonra hitim 1k ile 3k araqsında sabitlendi. ancak dalgalanma mı ne oldu bilmiyorum hitlerim aniden inanılmaz bir şekilde düştü .Şu anda inanılmaz derecede paraya ihtiyacım var ve bende satma kararı aldım.

Ertuğrul

webmaster.tc
Hocam 15 k yı nasıl yaptınız ya. Cidden inanılmaz. 80 tl lik seo çalışmasının raporlarını gönderebilme imkanınız var mı ?